Jotun, dünya çapındaki tecrübesi ile milyarlarca metrekareyi 20 yıldır Jotashield Serisi ile koruyor. Farklı iklim koşullarına sahip tam 38 ülkede kullanılan Jotashield serisi, yüksek performansı ve UV dayanımlı 576 renk seçeneği ile uzun dönemli koruma ve estetik görünüm sunuyor. Jotun Jotashield ürünleri bina yüzeyini güneş ışınlarından koruyan bir formüle sahiptir. Jotashield dış cephe ürünleri kir tutmayan yapılarıyla uygulamanın yıllar sonra da ilk günkü kalmasını sağlıyor. Bina dış cephe bakım ve onarım masraflarını büyük ölçüde azaltan Jotun Jotashield dış cephe ürünleri ile binanızın ömrünü uzatabilir, binanızın yaşını sabitleyebilir ve daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Jotun Boya’yı Farklı Kılan Nedir?

Jotun Boya 1960’lı yıllardan beri iç ve dış mekan boya ürünleri ile endüstriyel boya ürünleri üreten bir markadır. Dünyanın pek çok ülkesinde farklı iklim koşullarına uyum sağlayan ürünler üreterek boyada dev bir marka haline gelen Jotun, ülkemizde de tercih edilen boya markası haline gelmiştir. Özellikle dış cephe boya ürünleri ile ısı yalıtım uygulamalarında son kat olarak kullanılan Jotun dış cephe boyaları geniş renk skalası ile herkesin kendi zevkine uygun yaşam alanları yaratmasına olanak tanımaktadır. Solmayan renkleri, nem ve su buharı oluşumuna engelleyen özel formülü, beton yüzeylerde yüksek koruma sağlaması, çatlak köprüleme özelliğine sahip olması, kir tutmamamsı ve en önemlisi çevre dostu olması Jotun dış cephe boya ürünlerini benzerlerinden farklı ve özel kılmaktadır.

Neden Jotashield?

 • Üstün pigment teknolojisi
 • Zorlu iklim şartlarına karşı mükemmel koruma
 • Astardan son kata kadar geniş ürün seçeneği
 • Yüksek UV dayanımlı 576 renk seçeneği
 • 5 yıldan başlayan renk solmama garantisi
 • Çatlak köprüleme özelliği
 • Nefes alma özelliği
 • Düşük kir tutma özelliği
 • Betonu tuz ve karbondioksite karşı koruma
 • Su bazlı ve çevre dostu ürün serisi
 • %100 saf akrilik
 • Çeşitli tekstür seçenekleri

Jotashield Astar ile Dış Cephelerde Pürüzsüz Güzellik

Jotashield dış cephe boya rehberi uyarınca uygulamanın daha güzel görünmesi uygun astar kullanıma ile sağlanabilir. Jotashield dış cephe boya ile birlikte kullanılan Jotashield astar çeşitleri şunlardır:

 • Jotashield Su Bazlı Yüzey Güçlendirici Astar

Jotashiled su bazlı yüzey güçlendirici astar su bazlı formülü ile yüzeye çok iyi tutunur, yüzeyi çok iyi kapatır ve boya için hazır hale getirir.

 • Jotashield Solvent Bazlı Güçlendirici Astar

Solven bazlı Jotashiled astar ile yüzeyler güçlendirilmiş ve boya için son haline almış olur. Jotun Boya çeşitleri ile mükemmel uyum sağlar. Yüzeye nüfuz edişi çok iyidir.

 • Joteshield Alkali Dayanımlı Astar

Akrilik kopalimer reçineli Jotashield alkali dayanımlı astar özel olarak formüle edilmiştir ve Jotun dış cephe boya çeşitleri ile güzel bir uyumu vardır.

Jotashield astar çeşitleri yüzeyde bulunan hataları mükemmel derecede kapatır ve yüzeyi Jotun dış cephe boya uygulaması için hazır hale getirir. Yüzeye mükemmel nüfuz eden Jotun Jotashield astar çeşitleri ile yüzeyde eşsiz bir güzellik elde edilir. Astar ve boya uyumu ise dış cephe uygulamalarından en iyi sonucun alınmasını sağlar.

Yenilenen formülü ile Jotashield Serisi artık daha da güçlü!

Jotun, renk tasarımındaki tecrübesiyle dış cephede yüksek performanslı 576 renk alternatifi sunar.  Pigment teknolojisindeki uzmanlığı ve global deneyimi ile tüm renkler, Jotun ürünlerine özel  olarak renk laboratuvarlarında tasarlanır. Zorlu iklim koşullarına karşı yüksek UV dayanımı sunan 576 renk ile binanızın estetik görünümünü ve rengini yıllarca korur.

Özel formülü sayesinde betonu aktif olarak karbonlaşmaya karşı korur. Karbondioksit ifüzyonunu  engellemesi sayesinde beton içerisindeki demir aksamların paslanmasını engeller. Böylece binanızın yapısal olarak korunmasını sağlar.

Dayanıklılığını %100 saf akrilik bağlayıcısı ile mükemmel yapışma, su ve UV dayanımı  özelliklerinden alır. Tuz ve karbondioksit karşı koruma sağlayarak yüzeye nefes aldırır. Çatlak köprüleme özelliği olan ürünleriyle yapının zamanla oturmasından kaynaklı ortaya çıkan kılcal çatlakları köprüler. Sunduğu yüksek performans ile bakım periyotları arasında geçen sürenin uzamasını sağlayarak boya uygulamasını yatırıma dönüştürür.

Sizde Jotashield Serisi ürünleri ile ilgili Jotun Boya Uygulama Bayisi olarak firmamızdan ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Ayrıca whatsapp numaralarımızdan yapılarınızın resimlerini paylaşarak görsel tasarım yaptırabilirsiniz.