ısıdan tasarruf etmek

Kale Yapı Yalıtım, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunmak için birbirinden uzman personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda uzmanlığını ve profesyonelliğini kanıtlamış olan Kale Yapı Yalıtım aracılığı ile siz de çeşitli yapı ve yalıtım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ar-Ge faaliyetleri konusunda da son derece gelişmiş bir şekilde varlığını sürdüren Kale Yapı Yalıtım geniş bir hizmet alanına sahiptir.

Yalıtımda Kale Gibi Standartlar

Kale Yapı Yalıtım, yüksek verimlilik ve fayda sağlanması açısından belirlediği yüksek standartlar sayesinde, müşteriler için tercih edilebilirliğini korumaktadır. Birinci sınıf malzeme seçimi, kaliteli işçilik ve bütçeye uygun fiyat politikalarıyla müşteriyi öncelikli hizmet sunmaktadır. Ücretsiz keşif çalışması yaparak başlayan faaliyetler, yapı için seçilecek en uygun malzemeleri de kaplayan projelendirmeyle sürdürülmektedir. Tüm planlamalar, işin ehli mühendisler ve mimarlar tarafından yerine getirilmektedir.

Kale Yapı Yalıtım Portföyünde Bulunan Hizmetler

Dış cephe mantolama hizmeti başta olmak üzere; dış cephe jotun boya uygulaması, ısı yalıtımı, yangın yalıtımı, çatı ve ses yalıtım hizmeti verilmektedir. Yapıya dair birçok hizmet şekline sahip Kale Yapı Yalıtım, müşteriler tarafından ihtiyaç duyulan şu hizmetleri de sunmaktadır: Çatı onarımı, drenaj, mermer uygulama, dış cephe boyama, seramik, fayans, kalebodur uygulamaları. Bunların yanı sıra şirket, ihtiyacınıza göre farklı olarak da bina veya daire tadilat gibi uygulamalara da yer vermektedir.

Müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunan firmamız Kale Yapı Yalıtım’la siz de iletişime geçerek bu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

mantolama