ısıdan tasarruf etmek

Kale Yapı Yalıtım, sektörüne yenilikçi yaklaşımlar kazandırmak , kaliteli hizmet üretmek için yola çıkan ve temelinin atıldığı ilk yıllardan bu zamana kadar yapı ve yalıtım sektörüne yüksek kalite standartları kazandırdı. Kale Yapı Yalıtım, Ar-Ge faaliyetlerine verdiği önem dolayısıyla; hizmet ve müşteri portföyünü hızla genişleterek sektörün önemli markalarından biri haline geldi. İstikrarlı yükseliş trendini yakalayan firmamız yeni yatırım ve hizmet çeşitleriyle pazar payını arttırmaya devam etmektedir.

Yalıtımda Kale Gibi Standartlar

Kale Yapı Yalıtım, yüksek verimlilik ve fayda sağlanması açısından belirlediği yüksek standartlar sayesinde, müşteriler için tercih edilebilirliğini korumaktadır. Birinci sınıf malzeme seçimi, kaliteli işçilik ve bütçeye uygun fiyat politikalarıyla müşteriyi öncelikli hizmet sunmaktadır. Ücretsiz keşif çalışması yaparak başlayan faaliyetler, yapı için seçilecek en uygun malzemeleri de kaplayan projelendirmeyle sürdürülmektedir. Tüm planlamalar, işin ehli mühendisler ve mimarlar tarafından yerine getirilmektedir.

Kale Yapı Yalıtım Portföyünde Bulunan Hizmetler

Dış cephe mantolama hizmeti başta olmak üzere; dış cephe jotun boya uygulaması, yalıtımı, yangın yalıtımı, çatı ve ses yalıtım hizmeti verilmektedir. Yapıya dair birçok hizmet şekline sahip Kale Yapı Yalıtım, müşteriler tarafından ihtiyaç duyulan şu hizmetleri de sunmaktadır: Çatı onarımı, drenaj, mermer uygulama, dış cephe boyama, seramik, fayans, kalebodur uygulamaları. Bunların yanı sıra şirket, ihtiyacınıza göre farklı olarak da bina veya daire tadilat gibi uygulamalara da yer vermektedir.

mantolama

Misyon İlkelerimiz

Kaliteli hizmet ve faaliyetlerin oldukça önemli olduğu yapı sektöründe; müşteri arzularını karşılayacak efektif çözümler ve yüksek standartta hizmetlerle verimliliği arttırmak.

Vizyon İlkelerimiz

Büyüme trendini sürekli kılabilmek için hizmet çeşitliliğini arttırmak, daha fazla pazar payı elde edebilecek çalışmalara imza atarak, yeni yatırım ve işbirlikleri kurmak.

Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by