Tadilat Dekorasyon

Evlerinizde ve işyerlerinizde bambaşka bir tasarım elde etmek ve modern yapı teknolojilerinin sağladığı konforu yaşamak isterseniz, tadilat dekorasyon hizmetlerimizi inceleyiniz. Tadilat, tadilat dekorasyon eskimiş veya hasar görmüş alanların yenilenmesi; dekorasyon ise, tasarımın iyileştirilmesi anlamına gelmektedir. Biz konuyu tadilat dekorasyon başlığı altında birleştirip, estetik yenilemeler olarak tanımlamayı daha uygun buluyoruz. Zira tadilat dekorasyon birbirinden ayrılmaması gereken iki unsur olmakla birlikte modern yapılarda estetik, en az statik kadar önemli bir unsurdur. Yapı standartlarını kaybetmemiş, yapım tarihi eski olsa da efektif biçimde kullanılabilecek yapıların, bugün inşa edilmiş yapılarla aynı niteliklere taşınabilmesi için tadilat dekorasyon hizmetlerimiz tam olarak aradığınızın karşılığı olabilir. Yeni bir ev almaktan çok daha ucuza, yerinizi değiştirmeden yenilenebilir veya işyerinizi müşterilerinizi gururla ağırlayacağınız bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Tadilat Neden Gereklidir?

Tadilat dekorasyon işlemleri, keyfe keder olabilmekle birlikte, çoğu zaman gereklilik arz etmektedir. Yapıların konstrüksiyonu yanı sıra , ana yapı fonksiyonları tahrip olmasa da, ince işçilik özellikleri zaman içerisinde gözle görülür biçimde yıpranmaktadır. Elbette tadilat dekorasyon gerekliliği, yapıyı kullananların davranışları ile de doğrudan ilgilidir, ancak zamanın da etkili bir faktör olduğunu kabul etmek gerekir. Firmamızın sunduğu kalemleri,

  • Ev Tadilatı
  • İş Yeri Tadilatı
  • Mağaza ve Showroom Tadilat Dekorasyon işlemleri
  • Mutfak Tadilat Dekorasyon
  • Banyo Tadilat Dekorasyon
  • Alçı, sıva, badan ve boya işlemleri
  • Zemin ve seramik tadilatlar
  • Tesisat tadilatları
  • Tavan Tadilat Dekorasyon, Asma tavan ve kartonpiyer işlemleri

Şeklinde olup, müşterinin tercihlerine göre ek işlemler de projeye dahil edilebilmektedir.

Tadilat Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Öncelikle yapılacak işlemler ince bir biçimde detaylandırılmalı ve mimarı projelere dönüştürülmelidir. Uzman elinde projelendirilecek tadilat dekorasyon işlemleri, doğru sonuçlara ulaşmak için gerekli bir özelliktir. Alelade ve plansız biçimde gerçekleşecek tadilat dekorasyon işlemlerinin sonucu çoğu zaman hüsran olacak, maliyetler çok yükselecek ve yapım süresi marjinal biçimde uzayacaktır.

tadilat dekorasyon yapılacak alanın gereklilikleri öncelikle tespit edilir. Müşteriden talepleri alınır ve bütçe tespit edilir. Mevcut bütçe ile taleplerin karşılanması için projelendirmenin mümkün olup olmadığının analizinin yapılmasının ardından, müşteriye alternatifler sunulur. Eğer mutabık olunabilirse, işlemler başlatılır ve uygun bir sıra ile tadilat dekorasyon süreci tamamlanır.

Tadilat Dekorasyon Ne Kadar Sürer?

tadilat dekorasyon işlemlerinin tamamlanma süresi işin vasfı ve büyüklüğü ile doğrudan ilişkilidir. Hiçbir tadilat ve dekorasyon sürecine net bir süre verilmemekle birlikte, elbette proje ortaya çıktıktan sonra hata payı ile birlikte bir süre şartnamede yer alacaktır. Önceden kabaca bir süre belirtilecek olursa; 3+1, 100-120 metrekare bir evin komple tadilat dekorasyon işlemleri 20 gün ile 1 ay arasında değişen sürelerde gerçekleştirilmektedir demek yanlış olmayacaktır. Tabii bahsettiğimiz işlemler bütün evin detaylı biçimde yenilenmesidir, ki örneğin yalnızca zemin tadilatı yapılacağında elbette süreç bu şekilde olmayacaktır. Bunun için tadilat dekorasyon süresi hakkında genel bir süre ifade edebilmek, tıpkı genel bir fiyat verilemediği gibi mümkün değildir. Her alanın kendine özel bir projesi, tamamlanma süresi ve elbette fiyatı olacaktır.

Kale Yapı Yalıtım olarak, modern yapı teknolojilerini, mimari projelerle birleştirip, detaylı mühendislik hesapları da işleme dahil ederek tadilat dekorasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Estetik, kullanışlı ve sağlam tadilat dekorasyon çözümleri için firmamızı muhakkak arayınız.

Mimari Tasarımlar

tadilat dekorasyon işlemleri, bilinen ve genel olarak uygulananın aksine basit hususlar değildir. İçine girdiğinizde büyülendiğiniz tasarımların ortaya çıkma hikayesinde mutlaka deneyimli bir mimar ve Kale Yapı Yalıtım gibi uzman bir firma bulunmaktadır. Kurumsal firmaların bina ve ofislerinden, mağazalarına; fabrikalardan konutlara kadar her alanda en iyi tasarımları ve tadilat dekorasyon işlemlerini yıllardır olduğu gibi bugün de, Kale Yapı Yalıtım sizlere sunmaktadır.

Ev Tadilatı

Yaşam alanlarınızda kullanımdan veya yapım aşamasında yaşanan aksaklıklar nedeniyle iç dekorasyonda sorunlar yaşamanız yaşadığınız evin huzurunu da alıp götürmektedir. Damlayan bir musluk, çalışmayan prizler, pencerelerden hava alma, parkelerin kabarması, su, elektrik ve doğalgaz tesisatındaki problemler gibi daha pek çok sorun ev tadilatı yaptırmanın gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Evinizin büyüklüğü yapılacak ev tadilatı işlerinin niteliği, tercih edilmesi gereken malzeme tadilatta çalışacak kişi sayısı ve buna benzer ayrıntılar tadilat işlerinde günler süren çalışmayı beraberinde getirebilir ancak sonrasında yaşam alanlarınızı daha rahat ve konforlu bir kullanım imkanı bulabilirsiniz. İç dekorasyon için de evini yenilemek isteyenlerin komple değişiklik yoluna gittiği tadilat işlemleri genellikle estetik görünüme imkan tanıyacak nitelikler taşımaktadır.

İşin uzmanı ve ekip işi olarak verilen ev tadilatı hizmetlerinden faydalanarak tadilat için ayrılacak zamanı kısaltmanız mümkün olabilir. Evin tesisatı için ayrı, döşeme için ayrı, veya farklı uygulamalar için ayrı işin ehli kişiler aramak yerine bir ekipten faydalanarak iş planı dahilinde tüm işlemleri çok daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz. Banyodan mutfağa, salonunuzdan evin temel yapı elemanları ve dekorasyon unsurlarına kadar ev tadilatı hizmetleri dahilinde tüm ihtiyacınızı giderebilir ve evinizi yenileyebilirsiniz.

Kişilerin rahat ve huzurlu bir ortamda sorunsuz yaşama imkanı bulacağı küçük problemlerin tadilat işlemleriyle ortadan kaldırılması yaşadığınız ve evde geçirdiğiniz her anın güzelliklerini görmenizi sağlayacak.