Dış Cephe Boya

Yapıların dış cephe boya işlemleri, fiyatları ve uygulama detayları ile ilgili bilgiler verdiğimiz, temel bilgilendirme verilerini de içeren yazımızdır. Tüm binaların dış cephelerinde zaman içerisinde revizyon gereklidir. Eğer betonarme bir yapıya sahipseniz, ister yalıtımlı ister yalıtımsız olsun dış cephe boya işlemlerinin zaman içerisinde büyük bir gerekliliğe dönüşmesi kaçınılmazdır. Tabii boya işlemleri iç mekanlar ile dış cephe boya olmak üzere birbirinden oldukça farklı alanlardır. Her ne kadar pek çok yapı sahibi her iki türü de aynı olarak değerlendirip, herhangi bir boyacıya dış cephe boya işlerini veriyor olsa da bu bazı olumsuzlukların yanı sıra, bir takım riskleri de ihtiva etmekte olan bir durumdur. Özellikle büyük yapılarda dış cephe boya işlemleri alanında uzman firmalara yaptırılmalıdır. Kaldı ki tehlike sınıfı bakımından, dış cephe boya işlemlerinin zaten kapsama uygun firmalarca yapılması kanuni zorunluluktur.

mantolama fiyat

mantolama m2 fiyatları

Bildiğiniz gibi dış cephe boya sı yapabilmek için binaya iskele kurulması, bina duvarında gerekliyse sıva tamiratlarının yapılması gereklidir. Bu noktada dış cephe boya uygulamasını yapacak firmanın güvenlik unsurlarını karşılayacak nitelikte donanıma ve elbette bu alanda deneyime sahip olması şarttır. Aksi halde ortaya çıkabilecek iş kazalarından yapı sahibi de doğrudan sorumlu tutulmaktadır. Alan uzmanlığı bulunmayan, her ne kadar deneyimli olsalar da donanımları yeterli olmayan kişi ve firmalardan alacağınız dış cephe boya işlemleri yalnızca iş kazası riskiyle değil, yetersiz kalite riskiyle de ortaya çıkabilmektedir. Fiyatları bakımından çok kaliteli hizmet veren; örneğin bizim gibi bir firmadan farklı olmamakla birlikte, kalite standartları bizimle kıyaslanamayacak işletmelerden alacağınız dış cephe boya hizmetinin neticesi hüsran olabilmektedir.

Bu noktada değerlendirmeye tabi tutmanız gereken unsurlar,

  • Taahhüt zamanında işi tamamlama
  • Uygun ve nitelikli malzeme kullanma
  • İş güvenliği ve çevresel güvenlik tedbirlerini yeterince yerine getirme
  • Kaliteli işçilik

Şeklinde sıralanabilecektir.

dış cephe boya işlemlerini alan firmaların çoğunun bir ahrazıdır ki, alınan iş bir türlü zamanında bitirilemez. Biz Kale Yapı Yalıtım olarak, tüm hizmetlerimizde olduğu gibi dış cephe boya işlemlerimizde de en hızlı ve kaliteli işi ortaya çıkarır, kendinizi hazırlayabilmeniz için gerçekçi bitiş tarihleri beyan ederiz. Olası aksilikler durumunda sizi derhal bilgilendirir ve prosedürün gidişatı ile ilgili sürekli kontak halinde oluruz.

Kale Yapı Yalıtım olarak, dış cephe boya işlemlerimizde yapının niteliklerine en uygun malzemeyi kullanırız. Dilerseniz yapınızın izolasyon işlemlerini de sürece dahil ederek mükemmel bir çözüme kavuşmanızı sağlayabilir veya yalnızca dış cephe boya işlemlerinizi yapabiliriz. Yüksek kaliteli işçiliğimiz, uzun yıllardır sürdürdüğümüz sektör deneyimimiz ve modern standartlar ile gerçekleştirdiğimiz prosedürlerimizle ilişkilidir.

Jotun Dış Cephe Boya Uygulamaları

Yapı uygulamalarımızın bütününde olduğu gibi, dış cephe boya işlemlerinde de en yüksek nitelikte materyali kullanmaktayız. Sizin talepleriniz doğrultusunda elbette malzeme niteliğinde değişiklikler yapabilmekle birlikte, fiyat ayarlaması için bu seçeneği en son gündeme getirmekteyiz. Zira, çevresel koşullardan doğrudan etkilenen dış cephe boya , kalitesiz ürünler içerisinden tercih edilmesi halinde, yinelenen işçilik maliyetlerini ortaya çıkarabilmektedir. Zira ürün kısa zamanda dökülür ve estetikliğini yitirebilir. Kale Yapı Yalıtım olarak, size bu noktada rehberlik yapıyor, dış cephe boya işlemlerini en ince detayına kadar anlatıyoruz. Uygulamanın selameti bakımından hangi yol, yöntemlerin ve materyalin seçilmesi gerektiği konusunda detaylı bir analizin ardından sizinle bu verileri paylaşıyoruz.

Tabii Kale Yapı Yalıtım olarak kurumsal çizgimizin bir gerekliliği olarak güvenlik koşullarına da üst düzeyde özen gösteriyoruz. Gerek çevre güvenliği, gerekse iş güvenliği anlamında tüm sorumluluğu üstleniyor ve dış cephe boya işlemlerimizde hiçbir aksaklık çıkmadan tam zamanında tamamlanma olanağını müşterilerimize sunuyoruz. Siz de dış cephe boya hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, bizi arayınız. Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.