İtalyan dekoratif boya markaları ve ürünleri ile evinizde ve iş yerinizde kusursuz bir şekilde görünüm elde etmek için doğru adrestesiniz! Firma olarak sizlere eşsiz bir fırsat sunuyoruz. İtalyan dekoratif boya markaları ve ürünleri ile ilgili bilgi alarak İtalyan boyanın sağladığı avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi gelin, detayları hep birlikte inceleyelim.

Sandeco

İtalyan boya markalarından bir tanesi olan Sandeco, yarım asırlık bir tecrübeye sahiptir. Bu noktada efekt boya alanında da uzmanlaşmış olan Sandeco, mimari boya konseptine sahip olan bir markadır. Mimarlık dünyasında tasarım odaklı bir şekilde inovatif fikirler oluşturan markanın son derece eşsiz ürünlere sahip olduğundan bahsedebiliriz. Efekt boyanın dışında su bazlı iç ve dış boyaların üretimi de Sandeco tarafından gerçekleştirmektedir.

Nippon

1881 yılında kurulmuş olan ve o günden bugüne son derece mükemmel ürünler üreten Nippon, İtalyan dekoratif boya noktasında da oldukça başarılıdır. İtalyan dekoratif boya konusunda profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren firmanın birbirinden farklı renklerde boyaları bulunmaktadır. Bu da her türlü dekoratif görünümün elde edilmesi için birçok rengin kullanılabilmesini sağlıyor. Nippon Paint ayrıcalıkları ile İtalyan dekoratif boyaların sağladığı avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

San Marco

İtalya’nın en köklü firmalarından bir tanesi olan San marco; iç ve dış cephe İtalya dekoratif boyaları dikkat çekiyor. İtalyan duvar kaplamaları arasında son derece popüler olan marka, doğal Venedik sıvaları konusunda da uzman bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda farklı renklerde ki boyalar arasından seçim yapılarak eşsiz bir dekoratif görünüm elde edilebilir.

İtalyan Dekoratif Boya Fiyatları

İtalyan dekoratif boyalarına sahip olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği husus fiyatlardır. Diğer boya çeşitlerine göre daha yüksek fiyatlara sahip olan İtalyan dekoratif boyaların hangisine tercih etmek istediğinize göre fiyatlandırması bulunmaktadır. Bu noktada boyalar ve uygulama ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere en profesyonel ve kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir.