Mermer Desenli İtalyan Dekoratif Boya

İç ve dış cephelerde sıklıkla tercih edilen mermer desenli İtalyan dekoratif boya çeşitleri ile evlerinizde ya da iş yerlerinizde şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Oldukça etkileyici bir yapıya sahip olan söz konusu boyalar, bulundukları ortama düz boyalardan farklı bir hava katmaktadır.

Mermer desenli İtalyan dekoratif boya, uygulanması bir hayli zor bir boya uygulamasıdır. Son dönemlerde yoğun ilgi görmesi ile bilinen bu boyayı, işinde uzman bir boya ustasının yapması gerekir. Bunun yanı sıra zeminin çok düzgün olması da başarılı bir sonuç için önemli bir kriterdir. Uzun ömürlü olan bu baya, ortamın havasını değiştirecek bir yapıdadır. Aynı zamanda akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı bir boyadır.

Mermer Desenli İtalyan Boya Özellikleri

Mermer efektine sahip olan bu boylar genel olarak parlak bir duvar bölgesine uygulanmaktadır. Uygulama sırasında kullanıcılar parlaklık seviyelerine kendileri karar verebilmektedir. Mermer desenli efekt boyalar uygulama gerçekleştirilecek olan yüzeyin mutlaka temiz ve pürüzsüz olması gerekmektedir. Mermer desenli efekt boyalar bu sayede son derece şık bir görünüme sahip olabilmektedir.

Söz konusu boya ile birlikte zır ve mat bir yüzey kullanılması çok daha hoş bir görünüme neden olacaktır. Mermer görünümlü boyalar ev, restoran, iş yeri ve kafe gibi alanlarda tercih edilebilir. Özellikle dekoratif görünümün önemli olduğu yüzeylerde söz konusu boyanın çok hoş duracağından emin olabilirsiniz.

Mermer Desenli Dekoratif Boya Fiyatları

Mermer desenli dekoratif boyalar, bu boyaların cazibesinden etkilenen kişilerin merak ettiği bir konudur. Öncelikle söz konusu fiyatların diğer boyalara göre yüksek olduğundan bahsedebiliriz. Bu nedenle bireyler bu boyaları tercih etme noktasında tereddüt edebilirler. Ancak şık görünümü de göz kamaştırdığı için birçok kişinin tercih sebebi olmaktadır. Yazının başında da belirttiğimiz gibi bu boyaların alanında uzman kişiler tarafından uygulanması gerekir. Fiyatlarda bu uzmanlığa, uygulanacak yüzeye ve efekt yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar ile ilgili net bir bilgi vermek mümkün değildir. Bu nedenle konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.