Jotun Boya

İstanbul bölgesi özellikle eski binaların dış cephelerinde geniş catlaklıklar , hızlı renk solması sebebiyle dış cephelerde kaliteli ve uzun ömürlü olabilecek boya secimine dikkat edilmelidir. Eski binaların tadilati veya boyanmasi (renevasyonu) işleminde seçilecek boya özellikle elastik , catlak  köprüleme ozellikli,  parlaklığını koruyacak bir yapıda %100 saf akrilik olmasi gerekir. Bu ozeliklerle sahip en uygun ve kaliteli boya markası Jotun Boya’dır.

 

Neden Dış Cephede Jotun Boya 

Saf akrilikdir. (%100)

Çatlak köprüleme özellikli

Su geçirimsizlik özelliği

Beton koruması

Su buharı geçirgenliği özelliği

 

Yukarıda belirtilen özellikler Jotun Boyayi diğer boya markalarından daha iyi bir boya markası haline  getirmektedir.

Jotun Boya Fiyatlari

Dış cephe urunlerinde en çok tercih edilen ürünlerden Jotashield Tex Ultra markası  fiyatı 400-500 TL fiyat aralığında boya rengine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyat konusu değişikliği ayrıca dış cephelerin metrajina , binaların yapısı , İşçilik maliyeti vb. gibi durumlar fiyatları  etkiler.

Yapıların eski olması yeni binalara göre renevasyon , tadilat , bakım-onarım gibi uygulamalarda bazen daha maliyetli olabiliyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken durumlar öncelikle doğru malzeme ve kaliteli ürün tercihi ayrıca doğru ve kaliteli işçilik maliyetleri en aza indirebilecek durumlardır. Bu konuda boya uygulamalarında Jotun Boya hem kaliteli hemde işçiliği rahat olması bakımından ister eski binalarinizda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Jotun Boya fiyatlarinda en uygun ve doğru fiyatı almak için bizimle iletişime geçin ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.