Jotun Boya Dış Cephe

Jotun Boya dış cephe uygulamalarında eski veya yeni binalarda uygulama yapılmadan önce uygun yüzey hazırlığı ve temiz bir cephe hazır edilmedir. Yüzeye uygulanacak Jotun Boya cephenin durumuna göre uygulanacak boya çeşitleri; Jotashield Super Durable ,Jotashield Matt , Jotashield Silk , Jotashield Extreme , Jotashield Tex Ultra , Jotashield Tex Medium , Jotashield Tex Fine ,  Jotashield Heritage Glaze  ve boya öncesi uygulanacak astarlar ; Jotashield Alkali Dayanımlı Astar , Jotashield Yüzey Güçlendirici Astar olarak seçilebilir. Bu kısımda dikkat edilecek doğru boya ve astar seçimi ayrıca yüzey durumu çok önemlidir.

Genellikle eski binalarda dekoratif sıva veya mineral sıva tercih edilmektedir. Dekoratif sıva üzerine uygulanan ve en çok tercih edilen urun Jotashield Tex Ultra’dır. Prekast yapılarda tercih edilen ürünse Jotashield Super Durable’dir.Yeni binalarda Jotun Boyanın herhangi bir ürününde kullanılabilir ve bu konuda sınırlama yoktur.

Dış Cephe Renevasyon konusunda en çok tercih edilen boya markalarından olan Jotun Boya eski yüzeylerde kılcal çatlaklıkları kapatması bu sebepten su yalıtım sıkıntısını gidermesi acısından çok öneme sahiptir. Ayrıca uygulama yapılan eski cephelerde yüzey bozukluklarını en aza indirmesi, parlaklığı sayesinde her zaman yeni bir görümümde kalması Jotun Boyayı diğer boya markalarından ön planda tutmayı sağlamıştır.

2019 yılı dış cephe boya uyguların da Jotun Boya hem eski binalarda hem de yeni binalarda uygulanması sizlere çok büyük fırsat sunmaktadır. Bu fırsatların ilki fiyatların diğer boya markaları ile aynı seviyede olmasıdır. Ayrıca bir dünya markası olan Jotun Boya ile dış cephelerinizin Uzman Uygulayıcı Ekipler tarafından boyanması yapılarınızı korozyona karsı korumakla beraber size konfor sağlar.

Kale Yapı Yalıtım firması olarak Jotun Boya Uygulama Bayisi ve bu ürünlerin satışı ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için firmamızı tercih edebilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca whatsapp iletişim numaralarımızdan binalarınızın veya yapılarınızın resimleri bizimle paylaşarak görsel bir tasarım çalışmalarımız dan yararlanabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by