Esenler Mantolama Firmaları

Modern şehir yaşantısı koşulları altında tasarruf elbette çok önemlidir. Sahip olduğumuz özkaynakları en iyi biçimde kullanmak zorundayız ki, hane bütçesini ayakta tutabilmek için kimi zaman bu dahi yeterli olmaz. Aynı durum tüm dünya kaynakları için geçerlidir. Ülke olarak sahip olduğumuz yabancı para stokunu enerji için harcarız ki bu sebeple ulusumuzun ihtiyacı olan pek çok başka yatırım yapılamamaktadır. Bu noktada Esenler mantolama firmaları hem hane bazında, hemde ulus bazında bir fayda üretirler. Isınma için harcadığımız milyarlarca lira, yapılacak mantolama uygulamaları ile en az %50 azalır ve kaynaklarımız çok daha verimli alanlara harcanır. Ayrıca, mantolama için kullanılan pek çok materyal yurt içinde üretildiğinden döviz harcamak durumda da olmayız.

Mantolama Zorunludur

Mantolama, yapıların enerji performansı yönetmeliği kapsamında zorunlu bir uygulamadır. Her binanın enerji kimlik belgesi alması gerekir ve bunun için ısı yalıtımı uygulamaları şarttır. Esenler mantolama firmaları içerisinde yer alan Kale Yapı Yalıtım, sizler için en nitelikli çözümleri sunarak, mantolama uygulamalarının en yüksek verimlilik oranlarında elde edilmesini sağlar. 10 yıl garantili uygulamalarımız beklentilerinizin ötesinde fayda elde etmenizi sağlar.

Binaları hava koşullarının olumsuz etkilerinden korumak amacıyla mantolama işlemi yapılmaktadır. Mekanların ortam ısısının korunması amacıyla yapılan mantolama işlemleri farklı şekillerde uygulanabilmektedir. Dış cephe, iç cephe ve sandviç duvar uygulaması olmak üzere, mantolama işleminin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına uygun yalıtım işleri Esenler mantolama firmaları tarafından kaliteli ve sorunsuz şekilde uygulanmaktadır.

Mantolama Sayesinde Yakıt Masrafı Düşer ve Isı Tasarrufu Elde Edilir

Binalara uygulanan mantolama işlemi kullanıcılara her anlamda avantaj sağlamaktadır. İşlemin uygulandığı binalar daha ucuza, daha kısa sürede ısınmaktadır. Bundan dolayı ısınma masrafları da minimum seviyeye inmektedir. Daha az düzeylerde tüketilen yakıt sayesinde ekolojik dengeye de katkı sağlanmaktadır.

Ayrıca mantolama yapılan binalar, dış kısımları kaplandığından dolayı sağlamlıklarını uzun süre muhafaza etmektedir. Mantolama işlemi sayesinde, binalarda dış cephenin hava şartlarından dolayı görebileceği zararlarda engellenmiş olmaktadır. Mantolama işlemini standartlara uygun şekilde yapmak, uzun vadede kullanım süresini ve yalıtım oranını arttırmaktadır. İşlemin kaliteli malzeme ile uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir.

Kategoriler: Dış Cephe, Genel Bilgiler, Isı Yalıtımı, Mantolama, Yalıtım, Yönetici Bilgilendirme|Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |
Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by