Dalmaçyalı Isı Yalıtım Fiyatları

Türü fark etmeksizin artık her yapı için bir ihtiyaç haline gelen ısı yalıtım uygulamaları ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlamak mümkündür. Özellikle kış aylarında evleri ısıtmak için harcanan enerjiyi büyük ölçüde düşüren ve bunun yanında yapı ömrünü uzatma, yapıya dekoratif görünüm kazandırma, küf ve rutubet gibi oluşumları engelleme gibi avantajları bulunan ısı yalıtım uygulamaları ile enerji verimliliği sağlanırken enerjinin daha etkin ve sürdürülebilir kullanımı da mümkün hale gelmektedir. Bu uygulamaların iyi sonuç vermesi ve yapıyı uzun süre koruması için kaliteli malzemeler ile yapılmış olması büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda, her daim, kullanıcı dostu, çevreci, uygun fiyatlı ve kaliteli ısı yalıtım malzemeleri üreten Filli Boya’nın  dalmaçyalı ısı yalıtım levhaları, ilk çıktığı andan günümüze kadar piyasada en fazla tercih edilen malzemelerden biri olmuştur. Dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları da diğer birçok ürüne göre çok makul seviyelerde olup fiyat/performans oranı bakımından hissedilir derece olumlu sonuçlar vermektedir.

Dalmaçyalı Isı Yalıtım Fiyatları Nedir?

Dalmaçyalı ısı yalıtım malzemeleri arasında en fazla bilinen ve dünya standartlarındaki özellikleri ile kullanan herkesin memnun kaldığı dalmaçyalı ısı yalıtım levhaları, TS EN 13163 ve TS EN 13499 standartlarına ve ETAG 004’e uygun şekilde üretilen ve polistren esaslı bir üründür. 0.033 W/m-K’lik ısıl iletkenlik katsayısının yanında yüksek su buharı geçirgenlik özelliği ile rutubet ve küf oluşumunu da engelleyen dalmaçyalı ürün grubu, uygun fiyatları ile hem yapı sahipleri hem de uygulama yapan kullanıcılar arasında adından sıkça söz ettirmektedir. Dalmaçyalı ısı yalıtım fiyatları ‘nı etkileyen parametreler arasında ısı yalıtımı yapılacak yüzey alanı, yüzey kalitesi, yapının yaşı vb gibi etkenler bulunmaktadır. Bunun yanında, dalmaçyalı ısı yalıtım levhalarının, yangınlara karşı da dayanıklı olan modeli, dalmaçyalı tek fugalı levhanın fiyatı da standart modellere göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle, malzemeler hakkında teknik bilgiler; en doğru, güncel ve uygun fiyat teklifi için kullanıcıların yetkili Filli Boya bayileri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Firmamız Filli Boya Yetkili Satış ve Uygulama Bayisi olarak hizmet vermek  olup , daha detaylı bilgiye https://www.filliboya.com/ Filli Boyanın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by