Mantolama çözümlerine en kolay yoldan ulaşmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Şimdi güvenli ellerden verilecek hizmetlerin tadını çıkarmak üzere arkanıza yaslanıp, mükemmel projelendirme ve uygulamanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bayrampaşa mantolama firmaları dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Kale Yapı Yalıtım, size en mükemmel çözümleri en uygun fiyatlarla sunuyor ve maksimum verimlilikle çözümler elde edebilmenizi sağlıyor.

Neden ısı Yalıtımı?

Ülkemizde enerji kaynakları yok denecek kadar az ve dünyada enerji kaynakları hızla tükenirken enerji tasarrufu sağlamak adına yapılabilecek en etkili ve katkı sağlayan yöntemlerden biri mantolama işlemidir. Enerji tasarrufuna katkı sağlamasının dışında ev ekonomisine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Ay sonu gelecek faturanızda büyük oranda düşüş göstermesini sağlar. Isı yalıtımı işlemi tam anlamıyla etkili olması için malzeme ve işçilik büyük oranda önem taşımaktadır.
Bayrampaşa mantolama firmaları mantolama sırasında gerekli tüm tedbirleri almakta ve en iyi şekilde tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Mantolama işlemleri doğru yapılmadığı taktirde yaz aylarında bunaltıcı sıcaklar oluşmasına neden olduğu gibi kış aylarında ise tavan aralarında donmuş yüzeyler oluşmasına neden olur.

Mantolama Firması Nasıl Olmalı?

Mantolama firması öncelikle kurumsal bir firma olmalı. Firma seçiminde bu konu göz ardı edilmemeli, tercih edilen firmanın kurumsal bir kimliğe sahip olması gözetilmelidir. Amatör kuruluşlar ne yazık ki beklenen hizmetin tam anlamı ile alınmasında problem oluşturmaktadır. Ayrıcı tercih edilen firmanın, bir mantolama paketinin bayisi olması ve uygulama esnasında bu pakete uygun hizmet vermesi de gözden kaçırılmamalıdır.
Mantolama yaptıracakların üzerinde en fazla düşündükleri ve karar vermekte zonlandıkları konuların başında firma seçimi gelmektedir. Bu durum mantolama yaptırmak isteyenlerin firma araştırması yapmasına neden olmakta. Eğer siz de mantolama yaptırmayı düşünüyorsanız, Bayrampaşa mantolama firmaları arısında seçim yapmakta zorlanıyorsanız Kale Yapı Yalıtım’ın referans örneklerini inceleyebilirsiniz. Ortaya koyduğu tüm çalışmalarda profesyonelliği ön planda tutan, müşterilerinin beklentilerine cevap veren ve onları memnun etmek adına en iyisini yapma hevesini hiç kaybetmeyen Kale Yapı Yalıtım, Bayrampaşa mantolama firmaları arasında tercih edilen marka olmayı başarmakta.
Kale Yapı Yalıtım, mantolamada piyasanın üzerinde garanti süresi vermesi ile tanınan bir firmadır. Garanti süresi ve sigorta hizmeti sunması Kale Yapı Yalıtım’ı, Bayrampaşa mantolama firmaları arasında bir adım öne çıkarmaktadır. Saha çalışanlarından projelendirmede görev alan mühendis kadrosuna, mali yönetim kadrosundan güvenlik sistemi elemanlarına kadar her aşamada uzmanlığı, tecrübeyi ve profesyonelliği ön plana çıkaran Kale Yapı Yalıtım, hizmetleri ve mantolama uygulamaları ile sektörün lider markaları arasında yer almaktadır.

Mantolamada Malzeme Seçimi

Mantolamadan beklenen verimin alınması doğru firma ile çalışmak kadar standartlara uygun malzeme kullanılmasıyla da doğru orantılıdır. Şık ve estetik bir uygulama için mutlaka standartları karşılayan ısı yalıtım malzemeleri tercih edilmelidir. Malzemelerin ısı geçirgenlik katsayıları, su buharı difüzyon dereceleri, kalınlıkları, kaliteleri, markaları mantolama başarısını doğrudan etkileyen faktörlerdir. Bu nedenle mantolama malzemesi seçiminde firma ile ortaklaşa karar verilmeli, bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin gelişigüzel malzeme seçimine izin verilmemelidir. Bu bağlamda, Kale Yapı Yalıtım olarak müşterilerimize yön gösteriyor, doğru malzeme ile doğru mantolama uygulamaları yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Mantolama malzemesi seçiminde Kale Yapı Yalıtım olarak ön keşif ekibimizin incelemeleri sonrasında, binanın dış cephe özelliklerine en uygun malzemeyi belirleyerek müşterilerimizin daha kaliteli yaşam alanlarına sahip olmasını sağlıyoruz.

Mantolama Faydaları

Mantolama işlemi çok büyük oranda yakıt tasarrufu sağlayarak düşük fatura oluşturduğu gibi sağlık açısından da büyük önem taşımaktadır. Isı yalıtımı ile evinizde küf, mantar ve rutubet tarzı sağlığınızı olumsuz etkileyecek olan koşulların ortadan kalmasına yardımcı olur. Yaşam koşullarınızın kalitesini artırdığı gibi olası bir deprem oluşumunda binanızı daha korunaklı olmasına katkı sağlar.
Mantolamanın faydalarından öte aslında Bayrampaşa mantolama firmaları sizin kanuni yükümlülüklerinizi yerine getirmektedir. Mevcut yasa kapsamında ısı yalıtımı tüm yapılar için zorunluluk olduğundan, mantolama yaptırmak sizin ve bir başkasının inisiyatifinde değildir. Kanun, her yapının en az C sınıfı enerji tasarrufu özelliklerine sahip olmasını emreder ve bunu kontrol etmek için enerji kimlik belgesi alınmasını zorunlu tutar.
Bayrampaşa mantolama firmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan firmamız, nitelikli mantolama çözümlerinin neticesinde size enerji kimlik belgesini tamamen ücretsiz sunarak, kanunen uygun bir yapıya sahip olmanızı sağlar. Hemen bizimle iletişime geçerek mantolama uygulamalarınızı başlatabilir, tasarruf ederken cezadan kurtulabilirsiniz.