Bir yapı sahibi, bina veya site yöneticisiyseniz ve mantolama hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız tam olarak aradığınız yerdesiniz. Kale Yapı Yalıtım, İstanbul Anadolu yakası başta gelmek üzere, ilin ve yurdun her tarafında izolasyon hizmetleri vermektedir. Ümraniye Mantolama Firmaları içerisinde ismi önemli bir yerde yer alan firmamız, ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin ilerisinde karşılayarak size maksimum fayda sağlar. Kanunların öngördüğü standartların oldukça üzerinde yer alan uygulamalarımız henüz başlamadan size etkili olduğunu kolayca gösteriyor.

Mantolama Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ümraniye mantolama firmaları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız öncelikle mantolama firması seçiminde nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Mantolama firması seçerken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken şeylerin başında firmanın alt yapısı gelmektedir. Firma, alt yapı olarak bu işi yapmaya uygun mudur değil midir bu konuyu araştırmanız yerinde olacaktır. Firma hakkında araştırma yaparken başladığı işi yarım bırakmış mı, müşteri memnuniyetini sağlamış mı, profesyonel teknik ekibe sahip mi, sahada çalışan elemanları yeterli deneyime sahip mi, bunlar hakkında bilgi almanız gerekir. Mantolama firması, yaptığı işin arkasında durabiliyor mu? Bu konu son derece önemlidir. Bir mantolama firması yaptığı işin arkasında durabilmeli, yaptığı iş için piyasanın altında garanti süresi vermemeli, mantolama sözleşmesi imzalamalı, işverene mantolama teknik şartnamesi sunmalıdır. Kale Yapı Yalıtım 10 yıl garanti süresi ile Ümraniye mantolama firmaları arasında ön plana çıkan profesyonel olarak bu hizmeti sunan bir firmadır. Kale Yapı olarak yaptığımız her işin arkasında durabilecek özgüvene sahip olmamız işimizi profesyonellikle yaptığımızın göstergesidir.
Mantolama firması seçerken firmanın sahada işçinin güvenliğini sağlaması son derece önemlidir. Zira, mantolama uzun soluklu bir iştir. Bu nedenle işçilerin sigortasını yapan, işçilerin çalışma koşullarını en iyi şekilde düzenleyen, can ve mal güvenliğini sağlamak üzere yasalarda belirtilen güvenlik şartlarını sağlayan firmalar tercih edilmelidir. Mantolama firması seçerken firmanın malî altyapısı da dikkate alınmalıdır. Mantolama maliyetli bir iştir ve her firma bu işin altından kalkacak malî güce sahip değildir. Mantolama firmasının yaptığı işler, referansları bu bağlamda gözden geçirilmeli, firmanın ekonomik durumu ile ilgili detaylı bilgi alınmalıdır. Mantolama sözleşmesi çok önemlidir. Hem mantolama yapan hem de mantolama yaptıran açısından hayatî değer taşır. Mantolamanın tüm şartları, esasları ve iki tarafın birbirine karşı sorumlulukları bu sözleşmede yer alır. Mantolama firması seçiminde sözleşme yapmaya yanaşmayan firmalar elenmeli, sözleşme yapan Ümraniye mantolama firmaları arasından en uygun olan tercih edilmelidir.

Neden Kale Yapı Yalıtım’ı Tercih Etmelisiniz?

Ümraniye mantolama firmaları arasında neden Kale Yapı Yalıtım’ın ön plana çıktığını merak ediyorsanız firmayı diğerlerinden farklı kılan temel özelliklerini sıralıyoruz:

Kendimize Güveniyoruz

Firmamız, tüm uygulamalara 10 yıl sigorta ve 2 yıl sigorta yapmakta ve enerji kimlik belgenizi ücretsiz olarak sunmaktadır. Yani biz ne yaptığımızı iyi biliyoruz ve gözümüz kapalı yaptığımız işe gönül rahatlığıyla garanti verebiliyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak için bize günün her saatinde iletişim formumuzdan ulaşabilir ya da mesai saatleri içerisinde bizi arayabilirsiniz.

Keşif yapıyoruz

İşlemlerimize başlamadan önce ücretsiz kaşif yaparak, neye ihtiyacınız olduğunu saptıyor ve sizin için en iyi projelendirmeyi yapıyoruz. Biz ne fazla harcamanıza neden oluyor, ne de ucuz iş üretmek için niteliksiz işlere yelteniyoruz. Toplam kalite standartları dahilinde optimum maliyetlerle ulaştığımız sonuçlarımıza bu sayede garanti verebiliyoruz. Emin olun, bizden kolay kolay destek beklemeyeceksiniz. Çünkü uygulamalarımız senelerce ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve Ümraniye Mantolama Firmaları içerisinde bizi tercih ettiğiniz için şanslı olduğunuzu düşüneceksiniz.

Dış Cephe Sistemleri

Bina dış cepheleri için oldukça önemli konulardan biri olan mantolama hizmetleri güvenilir ve kaliteli firma tarafından alınması önemlidir. İşlem öncesi ve sonrası gerekli özveri ve kaliteli işçilik ile çalışan sektörde en iyi Ümraniye mantolama firmaları ile hizmet sağlamaktadır. Bina dış ve iç cephelerinize yapılacak olan uygulama ile yakıt ve ısı tasarrufu yanı sıra maddi anlamda da büyük kazanç sağlamanız mümkün oluyor. Kısa süre içerisinde gerçekleştirilen işlem sayesinde daha kaliteli bir yaşam alanında yaşama imkanı bulabilirsiniz.

Yalıtımda Kalite

Mantolama da kullanılan ürünlerin kalitesi birinci sınıf olup, işçilik hizmeti yüksek memnuniyet ile sağlanmaktadır. Yapımı esnasında özen gösterilmesi ile uzun yıllar aynı etkiye sahip olarak kullanılabilir. Mantolama işi ciddiyet isteyen bir iş olduğundan dolayı işlemi yapacak olan firmanın işinde profesyonel olması gerekmektedir. Ümraniye Mantolama Firmaları araştırmasını fiyat odaklı yapmayıp, mümkünse en fazla referansı olan firmayı tercih etmelisiniz. Ya da bize gelip, ikisine birden sahip olabilirsiniz.