Mantolama firması seçimi ciddi bir konudur. İstanbul Silivri mantolama firmaları faaliyetin ciddiyetinin bilinci ile işlemleri gerçekleştirir ve mümkün olan en nitelikli sonuçları üretirler. Kale Yapı Yalıtım olarak biz, sektörün öden gelen firmalarından birisiyiz ve sizler için en uygun fiyatlarla maksimum kalite sonucunu üretmek için çalışıyor. Toplam kalite standartlarına uygun biçimde üretilen hizmetlerimize 10 yıl garanti veriyor ve 2 yıl sigortalıyoruz. Üstelik mantolama uygulamalarımızda enerji kimlik belgesi de hediye olarak veriliyor.
Binalar için ısı yalıtımı sağlayan malzemeler ile binaların kaplanma işinin genel olarak adlandırılma işine mantolama denilmektedir. Isı yalıtımı ile iki farklı ortamın ısı alışverişine engel olma işlemidir. Isı yalıtımı sağlamak için binaların baştan sona giydirilmesi gereklidir. Bu işlem sırasında kullanılan malzeme ısı iletimine çok fazla etkisi bulunmaktadır. Özellikle kış aylarında bulunduğunu ortamın ısı düzeyini koruyarak dışarıdan soğuk hava girmesine engel olur ve büyük ölçüde yakıt tasarrufu sağlayarak fatura giderlerinizi en aza indirir. Silivri mantolama firmaları mantolama konusunda uzun gerekli tecrübe ve bilgiye sahiptir.

Neden Mantolama Yaptırmalısınız?

Birçok bina yönetimi mantolama yaptırmak için heveslense de bina sakinlerini ikna edemediği için geri adım atmakta. Oysa bina sakinleri neden mantolama yaptırmaları gerektiğini bilseler hiç tereddüt etmeden bu uygulama için onay vereceklerdir. Neden mantolama yaptırmalısınız sorusuna verilecek ilk cevap, mantolamanın avantajlı bir uygulama olduğu olacaktır. Zira, pek çok yapı uygulaması keyfi olmakla birlikte mantolama zarurî bir ihtiyaçtır. Mantolama yaptırarak ısınmak ve/veya serinlemek için harcanan enerji miktarı önemli oranda azalır. Isınmak ya da serinlemek için harcanan enerji miktarının azalması özelde kişilerin enerji tasarrufu yapmasını sağlarken genelde ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlar.
Türkiye enerji kaynakları açısından dışarıya bağımlı bir ülke olup pek çok enerji kaynağını dışarıdan ithal etmektedir. Isınmak için kullandığımız elektrik, doğal gaz gibi kaynakları ithal etmemiz bu kaynaklara yüklü paralar ödememiz demektir. Bu bağlamda ne kadar az enerji tüketirsek o kadar az kaynak tüketmiş oluruz. Yani bu sürekli bir döngüdür ve bu döngüyü ülkemizi kalkındırmak adına kendi lehimize çevirmemiz mantolama ile mümkündür. Mantolama enerjinin verimli yani akıllı kullanılması demektir. Tasarruf yapmadan, enerji kaynaklarını düşünmeden, gelecek nesillere sürdürülebilir bir dünya bırakmayı istemeden enerjinin verimli kullanılması mümkün değildir. Enerji Verimliliği Kanunu kapsamında zorunlu bir ihtiyaç halini alan mantolama uygulaması ile özelde aile bütçesi genelde ülke ekonomisi daha büyük dairede dünyanın geleceği korunmuş olur. Mantolama ile çevre ve ekolojik denge de gözetilmiş olur. Isınmak ya da serinlemek için kullandığımız enerji miktarı ne kadar azalırsa çevre salmış olduğumuz atık gaz miktarı da o denli azalır. Böylece çevre ve ekolojik denge korunmuş olur.

Mantolama Avantajları

Mantolama denilince ilk akla gelen ısı tasarrufu oluşturarak ekonomik düzeyde tasarruf sağlamak olmaktadır. Isınma ve soğutma giderlerinde ekonomi yapmanızı sağlar. Nem dengesi ile bina yaşını uzatır. İçeride rutubet oluşumuna engel olarak sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Rutubetli ortamlar sağlıksız ve hastalık yayan bir ortamdır. Mantolama ile çocuklarınız için daha konforlu ve sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Yakıt tasarrufu ile ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Mantolama günümüz koşullarında yaptırmaktan imtina edebileceğiniz bir uygulama değildir. Enerji kimlik belgesi almanız zorunlu olduğundan, Silivri mantolama firmaları ile anlaşarak yapınızın enerji verimliliğini artırmak üzere mantolama yaptırmak zorundasınız.
Kale Yapı Yalıtım, mantolama çözümlerinde lider kuruluş olara, Silivri mantolama firmaları içerisinde de en önde gelen firmalardandır. Sahip olduğumuz deneyim ve vizyonumuz sayesinde ulusal fayda üretirken, ısınma ve soğutma maliyetlerini olabilecek en düşük seviyeye düşürerek uzun vadeli tasarruf elde etmenizi sağlıyoruz. Bizimle hemen iletişime geçebilir, hizmetlerimizden bir an önce faydalanabilirsiniz. Unutmayın, vakit daralıyor. Mantolama artık zorunlu ve bir an önce bu uygulamayı tamamlamanız gerekiyor.

Mantolamada Kale Yapı Yalıtım Kalitesi

Silivri mantolama firmaları arasında kalitesiyle fark yaratan Kale Yapı Yalıtım, başarılı uygulama örnekleri ile müşterilerinin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Kale Yapı Yalıtım olarak yaptığımız her mantolama çalışmasında kendimizi bir adım öne taşıyor, müşterilerimiz nezdinde tercih edilir olmamıza bir neden daha ekliyoruz. Bizi tercih ederek mantolama uygulamamızın kalitesi ile tanışabilir, dünyanın en çok tercih edilen ısı yalıtım malzemeleri ile mükemmel kalitede mantolama uygulamasına sahip olabilirsiniz. Profesyonellikten ödün vermeyen yönetim anlayışımız ile uygulamanın başından sonuna kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.