Sarıyer Mantolama Firmaları

Mantolama yaptırmak için hala gecikmediniz. Kanundan doğan yükümlülüğünüzü hala yerine getirebilmek için uygun zamanınız var. Enerji kimlik belgenizi alarak binanızı kanuni şartlara uygun hale getirmek için Sarıyer mantolama firmaları size hizmet vermektedir. Kale Yapı Yalıtım olarak, İstanbul’un her iki yakasında hizmet veriyor ve mümkün olan en nitelikli ısı yalıtımı uygulamasını sizlere sunuyoruz. Bizden hizmet almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve ücretsiz keşif başvurusu yapmaktır. Sizin için en kısa zamanda uzman ekibimizi yönlendirecek ve uygun fiyatlarla hizmet alabilmenizi sağlayacağız.

Kale Yapı olarak önceliğimiz yüksek niteliktir. Sektördeki rakiplerimizin fiyatları ile kolayca boy ölçüşebilecek maliyetler dahilinde verdiğimiz hizmetlerimiz, 10 yıl garanti ve 2 yıl sigorta kapsamına sahiptir ve uygulamalarımızın neticesinde enerji kimlik belgesi ücretsiz sunulur.

Binaların giydirilme işi olarak da adlandırılan mantolama işi ustalık ve özen isteyen bir iştir. Kaliteli malzeme ve iş gücü ile kısa zamanda tüm binanın dış yüzeyine yapılan bu uygulama ile kışın soğuktan, yazın sıcaktan koruna bileceksiniz. Mantolama sistemi günümüzde en yaygın olarak kullanılan ısı yalıtım sistemidir. Isı kaybını azaltır Sarıyer mantolama firmaları teknik olarak tüm bilgi ve donanıma sahip mantolama işinde uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Isı izolasyonu olarak adlandırılan bu iş için en uygun zaman kış yaklaşmadan yapılan uygulama zamanıdır. Olumsuz hava koşulları mantolama işine engel zamanlardır.

Mantolama Avantajları

Isıtma ve soğutma için kullanılan enerjinin daha aza indirilmesine yardımcı olur. Yaz aylarında soğuk havayı içeriye sıcak havayı dışarıya hapseder, kış aylarında ise tam tersi işlemini uygular. Daha az enerji harcamanıza yardımcı olur. Isı ve nem dengesini koruduğu için binalarınızın ömrünü uzatır. Konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı sağlar. Çevre kirliliğini en aza indirgeyerek daha sağlıklı bir ortam sağlar.

Başta da belirttiğimiz gibi, tüm avantajları bir yana, mantolama günümüzde kanuni zorunluluktur. Isı yalıtımı uygulaması yapılmamış yapıların kanun nazarında yapı ruhsatı yoktur. Bu nedenle Sarıyer mantolama firmaları arasında yer alan firmamıza mümkün olan en kısa zamanda ulaşıp, mantolama uygulamanızı yaptırmanız gerekir.

Kategoriler: Dış Cephe, Genel Bilgiler, Isı Yalıtımı, Kale Yapı, Mantolama, Yalıtım, Yönetici Bilgilendirme|Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |
Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by