Mantolama yaptırmak için hala gecikmediniz. Kanundan doğan yükümlülüğünüzü hala yerine getirebilmek için uygun zamanınız var. Enerji kimlik belgenizi alarak binanızı kanuni şartlara uygun hale getirmek için Sarıyer mantolama firmaları size hizmet vermektedir. Kale Yapı Yalıtım olarak, İstanbul’un her iki yakasında hizmet veriyor ve mümkün olan en nitelikli ısı yalıtımı uygulamasını sizlere sunuyoruz. Bizden hizmet almak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve ücretsiz keşif başvurusu yapmaktır. Sizin için en kısa zamanda uzman ekibimizi yönlendirecek ve uygun fiyatlarla hizmet alabilmenizi sağlayacağız. Kale Yapı olarak önceliğimiz yüksek niteliktir. Sektördeki rakiplerimizin fiyatları ile kolayca boy ölçüşebilecek maliyetler dahilinde verdiğimiz hizmetlerimiz, 10 yıl garanti ve 2 yıl sigorta kapsamına sahiptir ve uygulamalarımızın neticesinde enerji kimlik belgesi ücretsiz sunulur.
Binaların giydirilme işi olarak da adlandırılan mantolama işi ustalık ve özen isteyen bir iştir. Kaliteli malzeme ve iş gücü ile kısa zamanda tüm binanın dış yüzeyine yapılan bu uygulama ile kışın soğuktan, yazın sıcaktan koruna bileceksiniz. Mantolama sistemi günümüzde en yaygın olarak kullanılan ısı yalıtım sistemidir. Isı kaybını azaltır Sarıyer mantolama firmaları teknik olarak tüm bilgi ve donanıma sahip mantolama işinde uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Isı izolasyonu olarak adlandırılan bu iş için en uygun zaman kış yaklaşmadan yapılan uygulama zamanıdır. Olumsuz hava koşulları mantolama işine engel zamanlardır.

Mantolama Avantajları

Isıtma ve soğutma için kullanılan enerjinin daha aza indirilmesine yardımcı olur. Yaz aylarında soğuk havayı içeriye sıcak havayı dışarıya hapseder, kış aylarında ise tam tersi işlemini uygular. Daha az enerji harcamanıza yardımcı olur. Isı ve nem dengesini koruduğu için binalarınızın ömrünü uzatır. Konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı sağlar. Çevre kirliliğini en aza indirgeyerek daha sağlıklı bir ortam sağlar. Başta da belirttiğimiz gibi, tüm avantajları bir yana, mantolama günümüzde kanuni zorunluluktur. Isı yalıtımı uygulaması yapılmamış yapıların kanun nazarında yapı ruhsatı yoktur. Bu nedenle Sarıyer mantolama firmaları arasında yer alan firmamıza mümkün olan en kısa zamanda ulaşıp, mantolama uygulamanızı yaptırmanız gerekir.

Mantolama Firması Nasıl Olmalı?

Mantolama firması öncelikle ısı yalıtımı alanında profesyonel bir firma olarak hizmet vermelidir. Profesyonelliğin yanında firma personeli alanında uzman bir ekip olmalıdır. Yönetiminden sahada çalışan işçisine kadar ekip ruhu ile hizmet vermek mantolama firmasının profesyonelliğini gösterir. Bu bağlamda kurumsal bir kimlik kazanmış, sektörde isim yapmış ve uygulama kalitesiyle Sariyer mantolama firmaları arasında ön plana çıkmış Kale Yapı Yalıtım gibi firmaların tercih edilmesi önem taşımaktadır.

Mantolama Firmasında Aranması Gereken Özellikler

Mantolama firması seçerken şu özellikere sahip olmasına dikkat etmek gerekir:

  • Profesyonellik
  • İş bitiricilik
  • Kalite
  • Uzmanlık
  • Uygun fiyat
  • Projelendirme
  • Ön keşif hizmeti
  • Çağdaşlık
  • Modernlik

Tüm bu özellikleri barındıran firmaları tercih ederek mantolamadan beklediğiniz verimi ve performansı alabilirsiniz.

Mantolamada Kale Yapı Yalıtım Farkı

Sarıyer mantolama firmaları arasında profesyonelliği ile tercih edilen markalar arasında yer almayı başaran Kale Yapı Yalıtım olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik olarak kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyisini yapma arzumuzu pekiştiriyor, yenilikleri mantolama uygulamamıza yansıtarak müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Yönetimden sahada çalışana elemanlarımıza kadar çalışmalarımıza profesyonellikle yaklaşıyor, kurumsal kimliğimizi sahada işimize yansıtıyoruz. Temiz, düzenli ve kaliteli mantolama çalışmalarımız ile sadece Sarıyer’de değil tüm İstanbul’da başarılı referanslarımızı artırmaya devam ediyoruz.
Pek çok mantolama firmasının yapmaya yanaşmadığı mantolama sözleşmesi ve mantolama teknik şartnamesini müşterilerimiz talep etmeden yaparak kendimize ve yaptığımız işe olan güvenimizi ortaya koyuyoruz. Teknik şartnamede yapacağımız işin neleri kapsadığını açık şekilde ifade ederek bize güvenen müşterilerimize yol gösteriyor, bizden talep etmesi gereken hizmetler konusunda bilgilenmelerini sağlıyoruz. Mantolama sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor, sadece Türkiye’nin değil dünyanın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Tüm gelişmeleri uzman kadromuz ile birlikte inceliyor, bu gelişmelerin özelde Sarıyer yapıları için uygunluğunu analiz ederek uygulama öncesi araştırmalarımızı yerinde yaparak müşterilerimize sunuyoruz.
Garanti ve sigorta süremizle Sarıyer mantolama firmaları arasında fark yaratıyoruz. Kale Yapı Yalıtım olarak 10 yıldan 20 yıla kadar uzanan mantolama garanti süremizle rakiplerimize fark atıyor, yaptığımız işe olan güvenimizi ortaya koyuyoruz. Bizi tercih etmeniz için birçok neden olduğunu iddia ediyor, başarılı referanslarımızla neden bizi tercih etmeniz gerektiği noktasında size yol gösteriyoruz.