Mantolama firmaları nasıl çalışır? Fiyatlar ve uygulama nitelikleri nelerdir? Kale Yapı Yalıtım’ın Mantolama Firmaları içerisindeki farkı nedir?

Isı yalıtımı ciddi bir iştir. Bu alanda faaliyet göstermekte olan mantolama firmaları da işin ciddiyetine istinaden, gelişmiş teknolojiler kullanan ve inşaat faaliyetleri içerisinde belki de en yüksek teknolojiyi kullanan firmalardır. Kapsamlı yalıtım enstrümanlarını gelişen sektör uygulamalarını da anlık olarak takip ederek kullanan mantolama firmaları sizlerin en yüksek verimle ısınabilmesi için gerekli şartları üretmekle sorumlu firmalardır.

Maalesef ülkemizde işletme açabilmek için bir sınırlama bulunmadığında herkes mantolama firmaları arasında yer alacak bir iştirak kurabilmektedir. Bu noktada elde etmeyi umduğunuz nitelikleri size sağlayabilecek firmaya ulaşmak üzere sizin bir araştırma sürecine girmeniz gerekecektir. Örneğin, firmamız sizin için bu hizmetleri uzun yıllardır sunmakta ve kaliteli hizmetleri ile mantolama firmaları içerisinde haklı bir konuma sahiptir. Elbette bunu sözel olarak ifade etmemizin yanında somutlaştırmak adına sizlere güçlü referanslar da sunuyor ve çok sayıda memnun müşterimiz için gerçekleştirdiğimiz uygulamayı referans olarak gönül rahatlığıyla gösterebiliyoruz.
Mantolama firmaları sıradan dekorasyon firmaları değildir.

Kale Mantolama ile Garantili Hizmet

İşlemlerimiz dış cephe boyama veya iç dekorasyon gibi basit bir kapsama sahip olmayıp, çok sayıda parametrenin doğru biçimde planlanıp uygulanmasına dayalıdır. Mantolama firmaları öncelikle yapı teknolojisine yeterince hakim olmalı bunun yanı sıra, yalıtım malzemelerinin kimyasal ve fiziksel özelliklerini çok iyi tanıyor olmalıdır. Tabii ki materyal sektöründeki gelişmelerin de anlık olarak izlenip, yeni teknolojilerin sisteme derhal entegre edilmesi büyük öneme sahiptir. Kale Yapı Yalıtım mantolama firmaları içerisinde iyi bir konuma taşıyan unsurlar şüphesiz bu bahsettiğimiz detayların her birine ayrı ayrı ve genel olarak bütün sisteme verdiğimiz ehemmiyettir.

Neden Kale Yapı Yalıtım ?

Firmamız uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermektedir. Ülkemizin iklim koşullarını ve yapı teknolojisini en iyi biçimde tanır ve uygulamalarımızı buna göre gerçekleştiririz. Kimi mantolama firmaları kataloglardan gördükleri uygulamaları, günün ve coğrafyanın koşullarını dikkate almadan uygularlar. Örneğin, Norveç için geliştirilmiş çok ağır bir yalıtım uygulaması sizin için ciddi maliyetlere neden olabilirken, İspanya’nın güneyinde kullanılan bir yapı yalıtım uygulaması ise ihtiyacınızı karşılamayabilir. Bu durumda yapı yalıtım firmasının şartları analiz etmesi ve gerekli mühendislik hesapları en iyi biçimde yaparak uygulama yapması gereklidir. İşte bizi mantolama firmaları arasında farklı bir konuma taşıyan da bu hususa olan yaklaşımımızdır. Sizlere yapacağınız yatırımın tam karşılığını en iyi biçimde elde edebilmeniz için çözümler üretiyor ve mantolama firmaları arayışınızda hata yapmadığını yıllar boyunca hissettirmek için çalışıyoruz. Kale Yapı Yalıtım olarak bizden alacağınız hizmetler, uzun ömürlü ve efektif olacaktır. En ucuz olduğumuzu iddia etmiyoruz ancak, yıllarca sürecek konfor ve düşük bakım ve yenileme maliyetlerimiz nedeniyle diğer mantolama firmaları ile yapacağınız çalışmalara nazaran uzun vadede büyük avantajlar sunacağımız garanti ediyoruz.

Mantolama Nasıl Yapılır?

Mantolama firmaları çoğunlukla ezberledikleri materyali binaya kaplayıp, işlemi bitirirler. Ancak biz yapınızın konumu, inşa nitelikleri gibi bir takım özellikleri de dikkate alarak uygulama biçim ve materyal kalitesini modifiye ederiz. Mühendislik hesaplamalar kullanarak en iyi verimi elde etmek üzere size kapsamlı bir proje sunar ve onayınıza müteakip olarak uygulamaya başlarız. Biz sektörde faaliyet gösteren mantolama firmalarının çoğunun aksine projemizden sorumlu olduğumuzu kabul ederiz. Uygulamanın sonuç alabilmesi için sizi yönlendiririz. Ucuz materyal ve kalitesiz işçilik kullanmadan yapılan uygulamanın en verimli sonucu üreteceği ilkesini benimseriz.
Mantolama firmaları, yapılacak analize istinaden binayı uygun materyali kullanarak kaplar, dekoratif bir sıva kaplaması ile işlem tamamlandıktan sonra iş müşteriye teslim edilebilir. Değindiğimiz gibi biz, verimi garanti altına aldıktan sonra teslim yapmaktayız.