Mantolama, etkileri artık kimse tarafından tartışmaya dahi açılmayan oldukça efektif bir ısı yalıtım yöntemidir. Müstakil konutlardan çok katlı yapılara, konutlardan işyerleri ve kamu binalarına kadar her yapının mantolama kullanılarak yalıtılması mümkündür ve çok ciddi ölçekte ısı yalıtım faktörü ortaya çıkıyor olmasından ötürü ciddi bir ısınma maliyeti kazancı söz konusu olmaktadır. Mantolama firmaları İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında son zamanlarda yoğun biçimde bu uygulamaları gerçekleştirmektedir, zira uygulamanın efektifliğine dair somut sonuçlar artık herkesçe taktir edilmektedir. Mantolama yaptıran bir yakınınızın doğalgaz faturasıyla kendi fatıranızı kıyasladığınızda, aslında ne kadar büyük zarara girdiğinizi çok kolay biçimde anlayabiliyor olmanızdan ötürü, Mantolama firmaları İstanbul Avrupa Yakası uygulamalarına rağbet etmeniz son derece normaldir.

Mantolama Ne Zaman Yaptırılır?

Mantolama firmaları İstanbul Avrupa Yakası veya bir başka lokasyon fark etmeksizin İstanbul’un her yerinde yılın her döneminde uygulama yapabilmektedir. Uygulamanın içerisinde kullanılan yöntemler mevsim farkı söz konusu olmaksızın uygulanabilmektedir. Elbette yoğun yağış dönemlerinde bir süre kesintiye uğrayacak olan hizmetler, genel olarak uygulanması mümkün olan uygulamalardır.

Mantolama Nasıl yapılır?

Mantolama firmaları İstanbul Avrupa Yakası ve çevresinde bulunan yapınızı öncelikle analiz etmelidir. Yapının nitelikleri ve ölçeğine göre bir etüt yapılıp, doğru projelendirme için bilgiler alınır. Alınacak veriler ışığında, kullanılacak materyal ve yöntem projelendirilip, size sunulur. Maliyet hesabını onaylamanız halinde öncelikle yapınızın dış kaplaması özel yalıtım malzemeleri ile yapılı ve akabinde mantolama sıvası kullanılarak uygulama kapatılır. Tüm bu sürecin sonunda kozmetik iyileştirme için dilerseniz dekoratif çalışmalar ve elbette son olarak dış cephe boyası uygulanır.

Genel olarak Mantolama firmaları İstanbul Avrupa Yakası çalışmalarında aynı teknikleri kullanırlar. Ancak, her mantolama uygulaması aynı değildir. Örneğin; taş yünü ile yapılan mantolama ile eps paneller ile yapılan mantolama elbette farklılık arz etmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan materyalin kalitesi de Mantolama firmaları İstanbul Avrupa Yakası uygulamalarının sonuçları üzerinde ciddi biçimde etkili olmaktadır.

Biz Kale Yapı Yalıtım olarak, Mantolama firmaları İstanbul Avrupa Yakası uygulamalarını en yüksek niteliklerde gerçekleştiriyor ve mantolama uygulamalarından en yüksek verimi almanızı temin ediyoruz. Hemen bize ulaşın, sizin için de mükemmel çözümleri en uygun fiyat seviyesinde sunalım.