Küçükçekmece Mantolama Firmaları

Günümüzde tasarruf herkesin öncelikli olarak dikkat ettiği günlük davranışların başında geliyor. Tasarruf elde edebileceğimiz hemen her alanda girişimlerde bulunuyor, özellikle enerji kaynaklarının kullanımı noktasında çaba sarf ediyoruz. Elbette ısı yalıtımı, en çok enerji sarf edilen alanların başında gelir ki, bu noktada vatandaşların ihtiyaçları, Küçükçekmece mantolama firmaları tarafından karşılanır. Kale Yapı olarak biz, yalıtım çözümlerinin her safhasında sizlere nitelikli hizmetler vererek, en yüksek tasarrufu elde edebilmenizi sağlamak için çalışıyoruz.

İnsanlar evlerinde veya inşaatlarında çeşitli noktalarda mantolama işlemleri yapmak zorunda kalabilir. Ancak mantolama işi sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu yüzden mantolama işinin püf noktalarını bilen firmalar ile iletişime geçilmelidir. İstanbul içinde mantolama yapmak için Küçükçekmece mantolama firmaları ile iletişime geçilerek profesyonel hizmet alınabilir.

Mantolama Zorunlu mudur?

Evet. hali hazırda yürürlükte bulunan yasa uyarınca, tüm yapıların herhangi bir istisna bulunmaksızın yalıtılmış olması ve enerji kimlik belgesine sahip olması gereklidir. Küçükçekmece mantolama firmaları ile irtibata geçerek yapınızı yalıtabilir, kanuni yükümlülüklerini yerine getirebilirsiniz.

Kale Yapı Yalıtım olarak tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmetler sunuyoruz. Yalıtım uygulamalarımıza 10 yıl garanti ve 5 yıl sigorta teminatı vererek, harcayacağınız paranın tam karşılığını alabilmenizi sağlıyoruz. Bizden dilediğiniz zaman ücretsiz kaşif hizmeti alabilir, aradığınız mantolama çözümüne kolayca ulaşabilirsiniz. Kale Yapı Yalıtım, ihityacınız olanın fazlasını sizlere sunmak üzere yılın her döneminde uygulama gerçekleştirmektedir.

Mantolama Firmalarından Alınabilecek Hizmetler Nelerdir?

Mantolama işi binaların dış yüzüne yapılan ve bina içindeki ısı kaybını engellemek için yapılan bir işlemdir. Bu işlem binanın dış duvarına, çatlaklara, soğuk hava depolarına ve katları ayıran döşemelere yapılır. Bu işlem Küçükçekmece mantolama firmaları tarafından başarılı bir şekilde yapılır. Mantolama işlemi uzman kişiler tarafından yapıldığında binalarda en az % 50 oranında ısı tasarrufu sağlanır.

Binanın dış yüzeyine yapılan mantolama işlemi sayesinde binanın dış yüzü gelebilecek tehlikelere karşı da korunmuş olur. Mantolama işleminin yapılması ile birlikte ortalama kalitede yapılmış bir binanın ömrü ortalama olarak 10 yıl uzar. Ayrıca mantolama işlemi düzgün yapıldığında yoğuşma riski binalarda en az seviyeye kadar indirilebilir.

 

Kategoriler: Dış Cephe, Genel Bilgiler, Isı Yalıtımı, Kale Yapı, Mantolama, Yalıtım, Yönetici Bilgilendirme|Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |
Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by