Yalıtım büyük şehirlerde yaşayanlar için hayati önemi olan ciddi bir konudur. Yapıların enerji tasarrufu niteliklerine sahip olmaları ve şehrin zaten zor olan yaşan standartları içerisinde yüksek maliyetleri ortaya çıkarmaması gerekir. Ayırca bilhassa ısı yalıtımı, ulusal ekonomi için de oldukça önemli bir husustur zira, kullandığımı enerjinin neredeyse tamamını ithal ediyor olmamız sebebiyle bu enerji biçimlerini olabildiğince az kullanmamız gerekir. bu noktada İstanbul yalıtım şirketleri, ihtiyaçlarımızın karşılığı olan yalıtım çözümlerini bizlere sunarak doğru sonuçları elde etmemiz için çalışır.
Yalnız, elbette tüm İstanbul yalıtım şirketleri aynı standartta iş üretmezler. Elbette sektörün öne çıkan firmaları ve sıradan firmalar ayrışacaktır. Kale Yapı olarak, mantolama uygulamalarında en yüksek nitelikleri ortaya çıkarmak maksadıyla yüksek niteliklerde hizmet üretiriz. Kullandığımız materyal sınıfının en kalitelisi olup, işçiliğimiz uzun yıllardır devam eden deneyimimiz sayesinde azami vasıflara sahiptir. Bizden alacağınız ısı yalıtım hizmeti, İstanbul yalıtım şirketleri içerisinde önemli bir firmanın size sunacağı, nitelikli bir hizmettir. Ayrıca biz uygulamalarımıza 10 yıl garanti veriyoruz.

Yalıtım Şirketlerinin Özellikleri

Kanunen yalıtım, inşaat gibi müteahhitlik ruhsatı gerektiren bir yapı klasmanı değildir. Maalesef isteyen herkes bir firma kurarak yalıtım şirketi olduğunu iddia edebilir. Bu durumda da elbette riskiniz yükselecektir. Bir firma olmayan kuruluşların, herhangi bir sorumluluğu olmayacağı gibi, size enerji kimlik belgesi gibi yasal evrakları da sağlayamazlar. Bu nedenler yalıtım şirketi tercihinde bulunurken, mümkün olduğunca nitelikli firmalara yönelmeniz faydalı olacaktır. Sizin için en faydalı işlemler, sorumluluk sahibi deneyimli firmalar tarafından verilebilir.

Kale Yapı Yalıtım Mantolama Uygulaması

Kale Yapı Yalıtım; malzeme seçiminden projelendirmeye, garanti süresinden sahada çalışan işçilerin güvenliğine kadar mantolamanın her aşamasında profesyonel hizmet veren bir firmadır ve İstanbul yalıtım şirketleri arasında tercih edilen bir markadır. Teknolojinin getirmiş olduğu tüm yenilikleri uygulama aşamalarında hayata geçiren Kale Yapı Yalıtım mantolama uygulaması ile binalarınız daha estetik görünür, yapınızda enerji verimliliği hayata geçirilir ve daha güzel bir gelecek için atılması gereken adımlar atılmış olur. Kale Yapı Yalıtım uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir İstanbul yalıtım şirketidir ve sektöre yön veren lider markalar arasında yer almaktadır. Bütün bunlar mantolamada Kale Yapı Yalıtım’ı tercih etmeniz için önemli bir nedendir.
Seçkin bir referansa sahip olan Kale Yapı Yalıtım, İstanbul yalıtım şirketleri arasında en fazla referansa sahip markalar arasında yer almakta. Referans zenginliği markanın ne denli tercih edilir olduğunu ortaya koyması bakımından son derece önemlidir. Kale Yapı Yalıtım’ın pek çok firmanın vermekte tereddüt ettiği 10 yıllık garanti süresi de yaptığı işe ne kadar güvendiğini ortaya koyması bakımından dikkate alınması gereken bir detaydır.

Kale Yapı ile Diğer Firmaların Farkı

Kale Yapı Yalıtım’ı diğer firmalardan ayıran en önemli fark profesyonelliktir. İstanbul yalıtım şirketleri arasında pek çok firma profesyonellikten uzak hizmet anlayışı ile hizmet vermekte ve bu durum yapılan işe yansımaktadır. Oysa Kale Yapı, mantolamanın her aşamasında profesyonelce hareket etmekte ve bunu sahaya yansıtmaktadır. Yönetiminden çalışanlarına, mühendis kadrosundan proje departmanına kadar her bölüm üzerine düşen görevi layıkı ile yapmak için çaba göstermekte, mantolamanın her aşamasında müşteri memnuniyeti gözetilmektedir.
Kale Yapı Yalıtım, projelendirmede uzman mühendis kadrosu ile hizmet eder. Alanında uzman ön keşif ekibi ile projelendirme yapan Kale Yapı, bina yönetimi ile sözleşme yapmaktan ve mantolama teknik şartnamesi sunmaktan çekinmez. Uygulama esnasında can ve mal güvenliğine yönelik tedbirleri almaktan asla vazgeçmeyen Kale Yapı Yalıtım aynı zamanda bina sakinlerinin bütçelerini korumak adına ısı yalıtım malzemelerini en uygun koşullarda saklar, malzeme sarfiyatında cimri davranır. Bütün bunlar, Kale Yapı Yalıtım olarak bizi, İstanbul yalıtım şirketleri arasında üst sıralara çıkarıyor ve müşterilerimiz nezdinde tercih edilen marka yapıyor.

Kale Yapı ile Güvendesiniz

Kale Yapı Yalıtım, yalıtımın her safhasında sizler için fayda üretir. Söz konusu uygulamaların tamamında; başta mantolama olmak üzere İstanbul yalıtım şirketleri içerisinde en iyi hizmetleri üretiriz. Sizin için tam olarak ihtiyaçlarınızla örtüşen çözümleri ortaya koyar ve mükemmele ulaşmanızı sağlarız. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Firmamız, tüm yalıtım, cephe, seramik, tamirat ve tadilat uygulamalarında ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. İstanbul yalıtım şirketleri içerisinde haklı yerimizi, ücretsiz keşif, mükemmel uygulama, 10 yıl garanti, 2 sigorta ve sınırsız müşteri memnuniyeti gibi özniteliklerimize borçluyuz. Siz de hemen bize ulaşın, en iyiye en uygun koşullarla kavuşun.