İstanbul’da ikamet ediyor ve yapınızın dış cephesinde ısı yalıtım uygulamalarının yetersiz olduğunu düşünüyorsanız İstanbul mantolama uygulamalarından bir tanesine başvurarak ısı yalıtımı konusunda harikalar yaratabilirsiniz.

Enerji verimliliği; son yıllarda ciddi manada önemsenen ve yatırım  yapılan bir alan olmuştur. Ülkemizde yeni kanun ve yönetmeliklerle ısı yalıtımının şart koşulması sonrasında mantolama gittikçe daha da önem kazanmıştır. Kale Yapı Yalıtım olarak hem enerji verimliliğinin arttırılması hem de kanuni düzenlemelere uygun yapıların inşası konusunda sizlerin en büyük destekçisi oluyoruz. Bu anlamda İstanbul mantolama hizmetlerine başvurarak avantajlardan hemen faydalanabilirsiniz.

İstanbul Mantolama Neden Tercih Edilmelidir?

Fayda ve avantajlar konusunda üstün yönleri olan İstanbul mantolama bunun yanı sıra kullanılan malzeme kalitesi ile de ön plana çıkar. Mantolamanın başarılı ve uzun ömürlü olması için Avrupa standartlarında ürünler kullanan firmamız, uygulamasını yaptığı ürünlerin sertifikalı olmasına çok dikkat eder.

İstanbul’un hemen her bölgesinde hizmet sunarak her ihtiyacı karşılamaya çalışan Kale Yapı Yalıtım olarak malzeme kalitesi kadar işçiliğe de büyük önem veriyoruz. İşçiliğin doğru bir şekilde ortaya konmaması durumunda avantaj sağlamak bir yana dezavantajlarla karşılaşabilecek olan bireylerin hassasiyetini anlayarak hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

İstanbul Mantolama Uygulaması

Mantolama uygulaması öncesinde bina dış cephesinde bulunan boru, kablo ve diğer unsurlar sökülerek dış cephe çıplak hale getirilir. Çatlak ve kırık yerler tamir edilerek mantolamanın başarılı sonuçlar vermesi sağlanır. Havanın kuru olmadığı durumlarda koruyucu file veya naylon kullanılarak mantolama yapılacak  bölgenin korunması amaçlanır. Don olayının görülebileceği durumlarda mantolama uygulamasının yapılmaması tercih edilir.

İstanbul Mantolama Fiyatları

İstanbul’un en iyi mantolama hizmetlerinizi ayağınıza getiren Kale Yapı Yalıtım; fiyatlar konusunda sağladığı avantajlarla bireylerin enerjiye harcadığı bütçede ciddi değişimlerin ortaya çıkmasına katkı sağlar. Üstelik kullanılan malzeme kalitesinin oldukça yüksek seviyelerde olması bakım onarım noktasında da ekstra maliyetlere katlanmanızı gerektirmez.

İstanbul mantolama fiyatları konusunda pek çok olumlu yönü olan Kale Yapı Yalıtım’ın uyguladığı fiyat politikasını öğrenmek ve yapınızın mantolanması için ayırmanız gereken bütçeyi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.