İstanbul mantolama firmaları içerisinde önemli bir yere sahip firmamız ve yalıtım sektörü hakkında genel bilgiler ve uygulamaların tanımını içeren yazımızdır.

Isı yalıtımı, yeni yönetmelikler kapsamında batıda olduğu gibi, ülkemizde de bir iskan şartı olarak yapı ruhsatı almak isteyenlerin karşısında en önemli yapı unsurlarından bir tanesi olarak durmaktadır. İstanbul mantolama firmaları olarak, müteahhit firmaların haiz olmadıkları profesyonel bir alan olan ısı yalıtımı konusunda hizmet veren firmalar ise, yönetmelikler kapsamında, en uygun çözümleri üretebilmekte ve hem somut fayda sağlamakta, hem de kanunlara uygun bir yapı inşası sonucunu temin etmektedir. Kale Yapı Yalıtım olarak istanbul mantolama firmaları içerisinde sahip olduğumuz konum gereğince sizlere en doğru çözümleri en uygun maliyetlerle üretiyor ve sorunsuz bir süreç vaad ediyoruz.

İstanbul mantolama firmaları içerisinde pek çok firmanın sınırlı kapasitesi söz konusudur. Biz ise, her boyuttaki ve her nitelikteki yapı için mantolama uygulaması yapabilmekteyiz. İster çok eski bir bina için, isterseniz yeni tamamlanmış bir yapı için tasarladığınız ısı yalıtımı işlemlerinde en iyi sonuçları üretebilmek ve tüm istanbul mantolama firmaları için olduğu gibi, biz de hizmetinizdeyiz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz sektör deneyimi ve donanım seviyemiz ile sizler için en iyi sonuçları üretmek bizim için günlük rutinimizin bir parçasıdır. Tüm İstanbul sathında hizmet verebilir ve ihtiyaçlarınız için en doğru çözümleri üretebiliriz.

Kale Yapı Yalıtım, istanbul mantolama firmaları içerisinde haklı biçimde yüksek bir konuma sahiptir. Nitelikli hak edişlerimiz ve sayısız memnun müşterimizle, sizlere en iyi referansları sunabiliyor ve iş niteliklerimizi her geçen gün yükseltiyoruz. Yapılarınızda verimli bir ısınma ve elbette yaz aylarında sıcaktan maliyete maruz kalmadan korunma sağlamak için matolama sahip olabileceğiniz en iyi uygulamadır. Kimya sanayi ve materyal biliminin son teknoloji ürünleri kullanılarak gerçekleştirilen uygulamalarımız, istanbul mantolama firmaları sıfatımıza uygun biçimde tamamlanmaktadır.

Mantolama Bir İhtiyaç Mıdır?

Genel teamül ve mevcut yönetmelikler gereğince, betonarme yapıların ısı yalıtımı için en doğru yöntem mantolama olarak kabul edilmektedir. Kanun gereğince, betondan mamul tüm yapıların, belli standartlara uygun yalıtım ürünleri ile kaplanması söz konusudur. Hatta yine bu kanuna göre, yalnızca yeni yapılan binaların değil, eski yapıların da belli biz zamana kadar yalıtım uygulamalarını istanbul mantolama firmaları aracılığı ile tamamlamaları emredilmektedir. Yani, bir ihtiyaç olmanın ötesinde mantolama, bir zorunluluktur.

Kimileri için hürriyeti bağlayıcı bir niteliği olduğu düşünülse de, istanbul mantolama firmaları tarafından verilmekte olan yalıtım uygulamalarının, batıdaki pek çok ülkede yıllardır zorunlu olduğu, yalıtım yapılmayan binaya su dahi bağlanmadığı bilinmektedir.

İstanbul Mantolama Firmaları ile Tasarruf Sağlayın

Zira istanbul mantolama firmaları tarafından gerçekleştirilen yalıtım uygulamaları ile, enerji sarfiyatında %50 civarında tasarruf elde edilmektedir ki, pek çok ülke için bu büyük bir maliyetken, enerjide dışa bağımlı ülkemiz için olağan üstü bir maliyet olarak ortaya çıkmaktadır. Gelişmiş ve zengin batı ülkelerinde dahi bu hassasiyetle yaklaşılan yalıtım konusundaki ülkemizde sürdürülmekte olan çalışmalar, geç kalmış olmasına karşın geleceğe dair umut verici niteliktedir. İstanbul mantolama firmaları bu noktada hem dünya kaynaklarının korunmasına, hem de çevreye faydalı olurken, hane ve ulus ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

İstanbul mantolama firmaları tarafından gerçekleştirilecek yalıtım uygulamaları, oldukça uzun ömürlüdür. Ciddi materyallerle gerçekleştirilen uygulamalar maliyetlerini kısa zamanda çıkaracak ve bunu takip eden uzun yıllar boyunca ekonomik fayda sağlayacaktır. Ayrıca istanbul mantolama firmaları size tasarrufun yanında, konforlu bir ısınma imkanı da sunacaktır. Zira mantolama yapılmış yapı hızlı ısınıp geç soğuduğundan, bu yapılarda üşümeniz söz konusu olmayacaktır.