Mekanlardaki ısı kayıplarını önlemek amacıyla yapılan mantolama işlemi, aynı zamanda binaların dış yüzeyinin daha estetik görünmesini de sağlamaktadır. Binaların genel olarak dış cephelerinde mantolama işlemi yapılmaktadır.

Dış cephede yapılan mantolama işleminin yeterli olmasından dolayı, iç cephede aynı işlemi tekrarlamaya gerek kalmamaktadır. Ayrıca dış cephe kaplamaları diğer kaplama çeşitlerine göre daha uzun süreli olmaktadır. Mantolama uygulaması konusunda Gaziosmanpaşa mantolama firmaları müşterilerine oldukça profesyonel şekilde hizmet vermektedir.

Mantolama İşlemi Sayesinde Binalarda Dış Etkenlere Karşı Dayanıklılık Artmaktadır

Yapılan mantolama işleminde kullanılan malzemeler sıcaklık ve nem gibi birçok dışsal etkene karşı dayanacak özellikte üretilmektedir. Olması gereken koşullar da yapılan mantolama işleminde kullanılan levhalar, yangın durumlarına karşı dayanıklı olacak şekilde imal edilmektedir.

Mantolama malzemelerinin, uygulanan mekanlarda yaşayan kişilerin sağlığını tehlikeye atmayacak standartta üretilenleri tercih edilmektedir. Ayrıca yapıların üzerine artı ağırlık bindirmeyecek şekilde üretilmiş olan mantolama levhalarını kullanmak gerekmektedir. Mantolama uygulaması sağladığı ısı avantajı yanı sıra, dış etkenlerden olan ses ve gürültü konusunda da mekanları izole hale getirmektedir.

Gaziosmanpaşa Mantolama Firmaları içerisinde önemli bir yere sahip firmamızdan İstanbul’un her yerinde hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz yüksek niteliklere sahip olup, ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılayacak biçimde geliştirilmektedir. Mükemmel servis kalitesi seviyesine en uygun koşullarla ulaşırken, uygulamalarımıza 10 yıl garanti veriyoruz. Siz de mükemmel mantolama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, bize hemen ulaşarak ücretsiz kaşif randevusu alabilir, uygulamalarımızdan faydalanmadan önce binanızın analizini yaptırabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Mantolama Firmaları arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Kale Yapı Yalıtım, sizlere en nitelikli hizmetleri sunar. Bilimsel yöntemlerle projelendirdiğimiz uygulamalarımız sizlere en nitelikli sonuçları sağlar. Mantolama teknik şartnamesinin öngördüğü standartların üzerinde bir sonuç elde etmek şimdi bizimle mümkün. Uygun ödeme koşulları ile en nitelikli malzemenin kullanıldığı uygulamalarımız sizler için en uygun zamanda sunulmaktadır. kale Mantolama uygulamaları yapılarda ciddi oranlarda enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca uygulamalar artık kanun kapsamında zorunludur. Tüm yapıların enerji kimlik belgesi almaları gereklidir ki, bu belgeyi alabilmek için yapının mantolama yapılması gereklidir. Uygulama ve tüm diğer detaylarla ilgili bilgi alabilmek için bizi hemen arayınız.