Binaların dış cepheleri zamanla yağışların etkisiyle aşınır yıpranır hasar görür. Bu hasarları yaptırmak için tercih edilen boyama işlemi çok kısa sonra eski haline dönecektir. Binaların dış cephelerindeki aşıntıların önlenmesi ve yağışlara dayanıklı hale getirilmesinin tek koşulu vardır. Binaların dış cephelerini badana etmek yerine dış cephe mantolama işlemi yaptırmak. Esenyurt Mantolama Firmaları size sadece tamir ve iyileştirme amacı taşımayan, aynı zamanda bir kanuni zorunluluk olan hizmetleri sunuyor. Mantolama hizmetlerimiz sayesinde Azami niteliklere sahip uygulamalara sahip olabilir ve enerji tasarrufu sağlarken, hem yapınızı kanuna uygun hale getirebilir hemde çevre dostu yapılara sahip olabilirsiniz.

Kimler Mantolama Yapar?

Bu iş için semtinizde mantolama şirketleri mutlaka vardır. Eğer dış cephe görünümünden şikayetçi olduğunuz bir binada oturuyorsanız Esenyurt mantolama firmaları size hiç uzakta değil. Farklı tasarımları ve kaliteli malzemeleriyle hizmet veren bu firmalar garanti verdikleri süre konusunda da ses getirir. Titiz bir işçilikle binalarınız modern bir görünüme kavuşurken evlerinizin değerleri de mantolama sayesinde iki katına çıkacaktır.

Tabii seçeceğini firma bahsettiğimiz sonuçları üretebilmek için belli niteliklere sahip olmak durumundadır. her firma bu kati sonuca ulaşabilir demek doğru değildir. Esenyurt Mantolama Firmaları her şartta aynı sonucu üretemez ve maalesef sektörde fason iş yapan çok sayıda firma bulunmaktadır.

Mantolama İçin Kime Başvurulmalıdır?

Açıkça ifade etmek gerekirse mantolama firmaları seçimi oldukça sıkıntılı bir iştir. Firmanın referansları ve sahip olduğu deneyim seçimi kolaylaştırıyor olsa da, kurumsal çizgiye sahip kaynaklara yönelmek her zaman daha doğru olacaktır.

Biz Kale Yapı olarak sadece Esenyurt Mantolama Firmaları içerisinde değil, tüm İstanbul’da en nitelikli uygulamaları üretiriz ve buna yakışır bir ünümüz söz konusudur. Sahip olduğumuz imaj bütünüyle uygulamalarımızın sonucudur. Dolayısıyla bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kale ile Güvendesiniz

Uygulamalarımız ücretsiz keşif ile başlayan bir süreci kapsar. Sizin için yapacağımız keşifte uygun projelendirmeyi yapar ve taahütnamemizi hazırlarız. Teknik şartname olarak da nitelenen bu belge sonuçta alacağınız eneji kimlik belgesini garanti eder. Biz size ayrıca 10 yıl garanti veriyor ve 2 yıl sigorta yapıyoruz.