Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Dış cephe mantolama fiyatları; yapıların dış cephesinde ısı yalıtımı ve mantolama hizmeti almak isteyen bireylerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesidir. Son yıllarda getirilen düzenlemeler sonrasında tercih edilmeye başlanan ve enerji verimliliğinin arttırılması çalışmalarına destek olan mantolamada fiyatların nasıl değiştiğini ve ne düzeylerde olduğunu belirtmeden önce mantolamanın avantajları üzerinde durmak daha doğru olacaktır. Nitekim mantolamanın avantajlarını doğru anlamak dış cephe mantolama fiyatları araştırması yaparken sadece fiyat odaklı davranmamanıza ve doğru tercih yapmanıza yardımcı olur.

Dış Cephe Mantolama Avantajları

  • Yapıların dış yüzeyindeki bütün kolon, kirişi, hatıl ve diğer unsurları yalıtan mantolama, ısı köprüleri oluşumunu da engeller.
  • Yapıyı dışarıdan adeta bir manto şeklinde sarar. Böylelikle dış mekandaki hava sıcaklığı ile iç mekanın sıcaklığı arasında 5 dereceye kadar fark oluşur.
  • Dışarıdan gelecek bütün etkilere karşı korunan yapıda yoğuşma riskinin azalması sağlanır.
  • Isı ve sıcaklık yalıtımı sayesinde yapılarınızdaki yalıtım eksikliği kaynaklı sorunlar ortada kaldırılır.
  • Isı tasarrufu sağlanması sayesinde enerji giderlerinde maksimum derecede azalma görülür.
  • Isı yalıtımının doğru bir şekilde sağlanması neticesinde iç mekanda ısı dengeli dağılır ve sağlıklı bir yaşam ortamı oluşturulur.
  • Yapıların beton ve demir malzemeleri korozyona karşı korunarak yapının kullanım ömrünü ciddi derecede arttırır.

Dış Cephe Mantolama Fiyatları ve Etkili Faktörler

Kale Yapı Yalıtım olarak dış cephe yalıtım fiyatları noktasında iş ortaklarımıza en avantajlı seçenekleri sunarken aynı zamanda alternatifli malzeme kullanımı sağlanır. İş ortaklarımızın ihtiyaç ve tercihlerine göre kullanılan malzemeler fiyatlarda ciddi manada değişim yaşanmasına imkan tanır.

Müşteri odaklı iş anlayışı ile sadece kaliteli değil her bütçeye uygun hizmetler de sunuyoruz. Mantolamanın önemini çok iyi bilen çalışanlarımız işçilik konusunda her türlü gayreti gösterirken malzemelerin verimliliği için gereken hassasiyeti gösterir.

Enerji Kimlik Belgesi kapsamında bir zorunluluk olarak getirilen dış cephe mantolama uygulamalarını Kale Yapı Yalıtım ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik EKB konusunda deneyimli uzmanlarımız ile çalışırken dış cephe mantolama fiyatları konusunda ekstra ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız. Kale Yapı Yalıtım ile bu farkı hemen hissetmeye başlayabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by