Dış Cephe Mantolama Fiyatları

Genellikle eski binalarda dış cephe mantolama fiyatları ; yapının mimarisi , iskele kurulumu,  malzeme sarfiyatı vb. gibi durumlar fiyatı etkileyen faktörlerdir. Yapı ne kadar büyük ve metrajlıysa fiyatın birim fiyatı da o kadar uygun olur. Aynı zamanda yapı ne kadar küçükse fiyatı da o kadar pahalı olur.

İstanbul bölgesi faliyet yürüten çoğu dış cephe mantolama firmaları birim fiyatlarını 1000 m2 ve üzeri dış cepheler için vermektedir.

Bazı kötü niyetli firmalar birim fiyatı az gosterip daha sonra metraji fazla gosterip müşterileri yaniltabiliyor. Bu konuda dikkat edilmesi gereken durumlardan bazıları şöyledir;

  • Söylenecek bütün sözlü anlatımlar veya uygulamalar yazılı sözleşmeye dokulmelidir.
  • Firmanın referanslari ayrıca  Resmi İş Bitirme evragi varmıdır diye incelenmelidir.
  • İş verilen firma Sahibi personeli eğitimi ne üzerine yapmıştır.
  • İnternet üzerinden belirtilmis herhangi bir şikayeti varmıdır. Varsa sebebleri incelenmedir.
  • İnternet özellikle google üzerinde olumlu yorumları varmıdır.
  • Kaç yıllık firma.

Bu maddeler gibi bir çok madde siralayabiliriz. Müşterilerin bu konuda çok dikkatli olması gerekir zira dış cephe mantolama bir kere yaptirilabilen bir iştir.

Dış cephe mantolama fiyatları konusunda ayrıca kullanılan malzeme markası da cok öneme sahiptir. Firmamız genellikle Kalekim markasının Kale Mantolama Paket Sistemi başta gelmek uzere sirasiyla ; Polisan Mantolama,  Filli Boya Mantolama (Capatect Mantolama) , Fawori Mantolama,  Weber Mantolama, Bianca Mantolama , Baumit Mantolama vb. gibi firmaların malzemelerini kullanmaktadır.

Ayrica Kale Yapı  Yalıtım olarak  dış cephe mantolama uygulasinın son kat kapla boyası olarak Jotun Boya markasını tercih etmekteyiz. Türkiye’de boya konusunda en iyi ve kaliteli olan boya markası Jotun Boyayi müşterilerimize sunuyoruz.

Dış cephe mantolama fiyatları ayrıca Jotun Boya uygulama konusunda bilgi almak için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.

Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by