İstanbul, dünyanın en büyük şehirlerinden birisi ve doğal olarak bu kent en çok enerjinin de tüketildiği kentlerden bir tanesi. Ancak İstanbul, Moskova’ya göre oldukça güneyde olmasına karşın, bu kent kadar ısınma enerjisi harcıyor. Pekiyi bu sizce normal mi? Bu soruya cevap vermeden önce hemen harekete geçerek Beyoğlu Mantolama Firmaları ile iletişim kurun. Zira enerji bizim için onlardan çok daha kıymetli.

Enerjiyi Koruyun

Isınmak için kullandığımız tüm enerji tiplerinde dışa bağımlı olduğumuz herkes tarafından biliniyor. Elektrik enerjisinin dahi bir kısmını yabancı kaynakları tüketerek gerçekleştiriyoruz ki, elektrik bize başka alanlarda çok daha fazla gerekli. Dünyanın en pahalı yakıtını kullanmaktan şikayet ediyorsak, öncelikle onu verimli kullanmayı öğrenmek durumundayız.

Batı dünyasında ısı yalıtımı uzun yıllardır bir zorunluluktur. Bu sayede çok daha ucuza ısınabilir ve serinleyebilirler. Bizlerin de artık bu teknoloji ile tanışması gerekmektedir ki, devlet hali hazırda uygulama olan yönetmelik uyarınca tüm yapıların enerji kimlik belgesi edinmesini zorunlu kılmaktadır. Hemen Beyoğlu Mantolama Firmaları içerisinde en iyi çözümleri üretenlerin ön sıralarında yer alan firmamızla iletişime geçerek, siz de tasarrufa başlayabilirsiniz.

Mantolama bir binanın önemli ölçüde ısı tasarrufu yapması açısından son derece önemlidir. Özellikle İstanbul gibi hayatın pahalı olduğu bir şehirde yakıt tasarrufu yapmak çok daha önemlidir. Beyoğlu mantolama firmaları bu yönden ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir. Mantolamanın etkisi bilhassa kış aylarında ortaya çıkar.

Zira bina içerisindeki sıcak hava hem pencerelerden, hem havalandırma boşluklarından hem de çatılardan ve duvarlardan dışarı çıkar. Bu sebeple içeride ısınma maksatlı yakılan yakıtın büyük bölümü dışarı çıkar. Ancak Beyoğlu mantolama firmaları arasında seçim yaparken bazı noktalara dikkat edilmesinde fayda vardır.

Mantolama Firması Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Mantolamada ilk önemli kavram işçilik kalitesidir. Örnek olarak subasman profillerinin yerleştirildiği esnada mutlak suretle su terazisi kullanılmalı ve düz bir şekilde yerleştirmeye dikkat edilmelidir. Öte yandan firmanın kullandığı plakanın hangi materyalden imal edildiğine de özellikle dikkat etmek gerekir. Zira çok sayıda plaka özelliği mevcuttur ve firmanın kullandığı malzeme ile hizmet için sunduğu fiyat orantılı olmalıdır.

Mantolama firması seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de firmanın profesyonelliğidir. İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehridir ve yapılaşma oranı çok yüksektir. Hal böyle olunca İstanbul özelinde hizmet veren pek çok mantolama firması olması gayet doğaldır. Ancak bu firmaların pek çoğu ne yazık ki profesyonellikten uzak hizmet vermekte olup mantolama yaptırmak isteyenlerin zarara uğramasına neden olmaktadır. Bu durumda, mantolama yaptıracaklar piyasa araştırması yapmalı, sektörde profesyonel hizmet veren firmaları belirlemeli ve tercihini bu firmalar arasından en güvenilir olandan yana kullanmalıdır. Kale Yapı Yalıtım olarak müşterilerimizin yüzünü güldüren profesyonel mantolama uygulamamızla sektörde lider konumda bulunuyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde uzun yıllar güven içinde kullanacağınız mantolama hizmeti almış olursunuz.

Mantolama Firması Seçiminde Mali Yapının Önemi

Beyoğlu mantolama firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Kale Yapı Yalıtım olarak sadece mantolama kalitemizle değil mali yapımızla da müşterilerimizin güvenini kazanmış bir firmayız. Birçok firmanın mali yapısı ne yazık ki mantolama yapmaya elverişli değildir. Bu durum, İstanbul’da yarım bırakılmış mantolama uygulamaları ile sıklıkla karşılaşmamıza neden oluyor. Mali açıdan yeterli olmayan firmalar, mantolama uygulamasının altından kalkamadıkları için uygulamayı yarım bırakabiliyor. Amatörce hizmet veren, yeterli sermayeye sahip olmadığı için işi bitirme kapasitesi bulunmayan firmalar yerine mali açıdan bu işin altından kalkabilecek firmaların tercih edilmesi mantolama yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken konuların başında gelir.

Mantolamada Garanti Süresi Ne Kadar Olmalı?

Mantolama  garanti süresi, firmadan firmaya değişiklik gösterse de en az 10 yıl olmalıdır. Beyoğlu mantolama firmaları arasında, 10 yıl garanti süresi veren çok az firma bulunmaktadır. Kale Yapı Yalıtım olarak yapmış olduğumuz her işin arkasında durmayı başaran ve Beyoğlu halkı arasında talep gören bir firmayız. Mantolama çalışmalarımızda en az 10 yıl garanti ve 2 yıl sigorta sunmamız, müşterilerimiz nezdinde bizi güvenilir bir firma yapmakta ve sektörün tercih edilen markaları arasında sokmaktadır. Mantolama yaptırmadan önce mutlaka ön araştırma yapılması ve sektörün en güvenli firmalarının tercih edilmesi gerekir. Kale Yapı Yalıtım olarak bizi tercih eden müşterilerimizi hiç yanıltmadık ve başarılı referansımızla yeni müşterilerimizi de yanıltmayacağımızı göstermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek hemen ön keşif hizmetimizden ve başarılı mantolama uygulamamızdan ve avantajlı fiyatlarımızdan siz de yararlanabilirsiniz.