Binalarınızı içten dışa ısı yalıtımı uygulanması hem ısı tasarrufu sağlayacak hem de binalarınızın dış cephesini koruyacaktır. Isı yalıtımı sağlamanın en iyi yollarından biri olan mantolama özellikle kış aylarındaki soğuk havayı içeriye geçirmediği gibi büyük oranda yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Yaz aylarında ise klima ile soğuttuğunuz ortamın hemen ısınmasını önleyerek daha uzun süre serin kalmasına yardımcı olur. Her şekilde evinizin ortamının nasıl olmasını istiyorsanız o şekilde kalmasına yardımcı olur. Bakırköy mantolama firmaları olarak en kaliteli malzeme ve işçilik ile bu işi gerçekleştirmekteyiz.

Mantolama Ne Zaman Ve Ne Kadar Sürede Yapılır

Mantolama genel olarak binanın büyüklüğüne göre 1 ile 3 hafta kadar sürmektedir. Gelişen hava koşulları bu süre üzerinde etkilidir. Kuvvetli rüzgâr, sis ve yağmurlu havalar mantolama uygulaması için uygun ortam değildir. En ideal ve uygun zaman dış yüzeyin ve ortam sıcaklığının 7-8 derece olduğu zamanlar uygun olmaktadır. Mantolama işi genel olarak kalite ve özen isteyen bir iştir, etkili olması için kaliteli malzemeler kullanılmalıdır.

Mantolama uygulamaları mevcut yasalar kapsamında opsiyonel değildir. Yani yapılarınızın enerji kimliklerini almak noktasında kanunen zorunlusunuz. Bunun için ise doğru bir projelendirme ile uygulanan mantolama uygulamalarına ihtiyaç duyacaksınız.

Kale İle Yüksek Nitelikli Hizmet

Kale Yapı Yalıtım olarak, sizlere kanuni yükümlülüklerinizi en iyi şekilde yerine getirme fırsatı sunuyoruz.

Yüksek nitelikli materyal ve işçilik standartlarında en uygun sonuçları elde edebilmeniz için mükemmel işçiliği sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak ve Bakırköy Mantolama Firmaları içerisinde en nitelikli hizmetleri sunan firmamızdan ücretsiz keşif talep etmek.

Yetkililerimiz en kısa zamanda adresinize intikal ederek değerlendirmelerini yapıyor ve tercihinize göre en hızlı şekilde uygulama başlatılıyor.