Endüstri bölgelerinde yalnızca konut tipi yapıların yalıtımı değil, fabrika, depo ve imalathane gibi tesislerin de yalıtım ihtiyaçları söz konusudur. Tuzla Türkiye’ni en büyük sanayi alanlarından birisidir ve bu nedenle ciddi bir nüfusun da konut ihtiyacı bölgede karşılanır. Tuzla Mantolama Firmaları bu kapsamda ortaya çıkacak, konut tipi ve endüstriyel yalıtım ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Biz Kale Yapı Yalıtım olarak, sizlere ihtiyaçlarınızı en nitelikli biçimde karşılamak için mümkün olan en kapsamlı enstrümanları kullanıyor ve sizlere mükemmel çözümleri sunuyoruz. İstanbul’un her noktasında gerçekleştirdiğimiz çok sayıda projemiz, sizin için gerçekleştireceğimiz uygulamaların teminatıdır. Kaldı ki, firmamız, mantolama uygulamalarına 10 yıl garanti vermekte, 2 yıl sigorta yapmakta ve enerji kimlik belgesini ücretsiz sunmaktadır.

Nitelikli Firmalardan Nitelikli Çözümler

Isı yalıtımı için uygulanan iç veya dış cephe mantolama elektrikten tasarruf etmeyi ve yapını hızlı ısınmasını veya dışarıdaki fazla ısını yapıdaki ısıya etkisini düzenlemeye sağlar. Gelişmekte olan İstanbul, Tuzla ilçesinde yeni yapılan binalara veya eski binaları tadilat etmek isteyenler yalıtım işlemlerini uygun ve güvenilir bir firmanın yapmasını ister. Tuzla Mantolama Firmaları hem iç hem de dış cepheye uygulama yapabilmektedir. Dış cephe mantolama uygulaması olarak ile bilinen betopan ve kompozit uygulamalarının yanında ağırlıklı olarak strafor uygulaması yapmaktadır.  Mantolama işi oldukça dikkat ve ciddiye isteyen bir iş olduğu için her mantolama işi yapan firma tercih edilmemelidir. İşinde profesyonel firmalar tercih edilmelidir ki problemsiz bir hizmet alınmış olsun.

Bizde Kalite Bedava

Biz Kale Yapı Yalıtım olarak, size standart çözümlerimiz içerisinde yüksek nitelikleri sunuyoruz. Tuzla Mantolama Firmaları içerisindeki önemli yerimizi de bu stratejimize borçluyuz. Bizde hizmet almak üzere başvurduğunuzda, size düşük ve yüksek kalite standartlarını değil, yüksek ve daha yüksek kalite standartlarını öneririz. Yapacağımız ücretsiz keşfin hemen ardından sizin için uygun projelendirmeyi yapar ve uygulamaya derhal başlarız. Hiç bir kusur olmayacak biçimde toplam kalite ilkeleri dahilinde sürecek işlemlerimizi mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlarız. Ödediğinizin tam karşılığını, hatta daha fazlasını elde edebilmek için bize hemen ulaşın. Sizin için kapsamlı çözümlerimizi sunuyor ve tasarrufa hizmeti satın alırken başlamanızı sağlıyoruz.