İstanbul, binlerce eski yapının bulunduğu dünyanın en eski yerleşim birimlerinden bir tanesidir. Elbette şehrin bazı kesimlerinde, örneğin; Beyoğlu gibi eski merkezlerdeki yapıların, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçları çok daha şiddetli biçimde hissedilmektedir. Yapıların niteliklerine uygun biçimde restorasyon, tamirat, tadilat ve dekorasyon uygulamalarını yapabilmek ise her ekibin gerçekleştirebileceği bir eylem değildir. Biz Taksim Daire Tadilatı başlığı altında, Beyoğlu geneli, Şişli ve Beşiktaş ilçeleri için verilecek tadilat ve dekorasyon hizmetlerini kastetmekteyiz. Uzman ekiplerce, yapı nitelikleri ne olursa olsun verdiğimiz nitelikli hizmetlerimiz; siz değerli İstanbul sakinlerinin geleneksel çizgiye uygun yapılarında uzun yıllar yaşayabilmesini temin etmeye yönelik hizmetlerdir. Ayrıca, firmamız mantolama ve yalıtım uzmanıdır ve Çatı tamiratından cephe kaplama uygulamalarına kadar tüm yalıtım ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek hizmeti üretebilmektedir.

Daire Tadilatı Nasıl Yapılır?

Beyoğlu ve özellikle Taksim’de yer alan yapıların neredeyse tamamı tarihi niteliği olan yapılardır. Dolayısıyla bu yapıların inşa özellikleri geleneksel betonarme yapılardan çok farklıdır. Ayrıca, tercih eden müşterilerimiz için yapıların orijinal özelliklerine de zarar vermeden uygulama yapabiliyor olmak gerekir. Biz Taksim Daire Tadilatı hizmetlerimiz kapsamında, ister yeni binalara ister tarihi değeri olan yapılara tadilat ve tamirat hizmeti verebilmekteyiz. Hatta yapının görsel özelliklerine hiç bir zarar vermeden mantolama dahi yapıyor, mükemmel bir estetikle birlikte mükemmel tasarruf özelliklerini de size sunuyoruz.

Daire Tadilatında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kapalı mekanlarda özellikle dairelerde kullanıma bağlı olarak yaşam alanlarında olan eskimişlik ve demodelik daire tadilatı ile giderilebilir. Daire tadilatı, en basit anlatımla, evlerin kullanım alanları içinde bulunan zemin, duvar, mutfak, tavan, banyo ve tuvalet gibi alanlarda yapılan yenileme çalışmalarıdır. Daire tadilatı; zemin tadilatı, mutfak tadilatı, ıslak zemin tadilatı, duvar tadilatı, kartonpiyer tadilatı, boya badana gibi kategorilere ayrılabilir. Bir mekanda tadilat yaptırılmadan önce mekanın eksik yönleri, eskimiş alanları, tadilata ihtiyaç duyulan kısımlarının tespiti gerekir. Bu tespit ancak profesyonel bir göz ile yapılabilir. İnsanlar yaşadıkları alana alıştıkları için hangi bölümlerde nasıl bir yenileme çalışmasına ihtiyaç olduğunu anlamakta zorlanabilirler. Taksim daire tadilatı ön keşif ekibi tarafından yapılacak detaylı inceleme sonrası, evinizin hangi bölümlerinde, ne tür tadilat çalışması yapılması gerektiğini netleştirebilirsiniz. Daire tadilatı uzun ve zorlu bir süreçtir. Özellikle oturum halindeki dairelerde tadilat yapmak boş mekanlarda yapılacak olan tadilattan daha zordur. Bu sürecin uzun süreceğini, evinizin inşaat sahasına döneceğini unutmamalısınız. Bu aşamada sabırlı olmalı, çalıştığınız firma ve firma personeli ile koordineli bir şekilde fikir alışverişinde bulunmanız gerekir. Planlı bir çalışma süreci kolaylaştıracaktır. Bu nedenle amatörce hizmet sunan tadilat firmaları yerine planlı programlı çalışan profesyonel firmaları tercih etmelisiniz.

Daire Tadilatında Kullanılan Malzemelerin Önemi

Taksim daire tadilatı için tercih edeceğiniz firmanın hizmetlerine ilişkin referans talep edebilir, referans bilgileri ile firmanın profesyonelliğiyle ilgili tereddütlerinizi giderebilirsiniz. Tadilattan beklenen sonucun alınmasında profesyonel bir firma ile çalışmak kadar önemli bir başka konu ise kullanılacak malzemelerin kalitesidir. Isı yalıtım malzemelerinden duvar kaplama malzemelerine, mutfak dolabından zemin kaplama malzemesine kadar iç mekan dekorasyonda kullanılan tüm malzemeler, profesyonellerin kullandığı birinci sınıf ürünler olmalıdır. Daire tadilatında kontrol edilmesi ve gerekiyorsa yenilenmesi gereken şeylerden birisi de tesisat sistemidir. Dairenizde yapacağınız köklü bir yenileme çalışmasında tesisat tadilatı da yaptırmayı unutmamalısınız. “Bir şey olmaz, tesisat sağlamdır.” diye düşünmek daha sonra yaşanabilecek tesisat problemlerine davetiye çıkarmaktan başka bir işe yaramaz. Daire tadilatında dikkat edilmesi gereken bir konuda tercih edilen Taksim daire tadilatı firması ile yapılacak işin detaylarını içeren bir sözleşme yapmaktır. Sözleşme hazırlamak her iki tarafın birbirine karşı yükümlülüklerini bilmesi ve yerine getirmesi açısından son derece önemlidir.

Beyoğlu Tadilat Uygulamaları

Beyoğlu Tadilat firmaları içerisinde adı sayılan firmamız, yalnızca bu bölgede değil, tüm İstanbul ve yakın bölgelerde hizmet vermektedir. Tadilat uygulamaları kapsamında, Seramik, fayans ve mermer gibi ıslak zemin uygulamalarından, tesisat, su izolasyonu, dış cephe boya ve tamiratı, cephe kaplama ve mantolama, çatı tamiratı, kartonpiyer ve diğer dekorasyon uygulamalarımızı size sunabiliyoruz.

Garantili Hizmet

Firmamız tüm hizmetlerinde %100 sorumluluk garantisi verir. Satın alacağınız tüm hizmetlerin beklentilerinizle %100 örtüşeceği hususunda tam sorumluluk alırız. Taksim Daire Tadilatı hizmetlerimiz için ödediğiniz her kuruşun karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamızdan hizmet alarak, kurumsal sorumluluk kapsamında nitelikli hizmete erişecek ve mümkün olan en uygun fiyat seviyesine sahip olacaksınız. Biz verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi Beyoğlu, Şişli, Nişantaşı, Cihangir bölgelerinde verdiğimiz hizmetlerde de en iyiye ulaşmayı hedefler ve bu kapsamda sistematik projeleri uygularız. Yüksek kalite standartlarında malzeme ve işçiliği size en uygun fiyatlarla sunarak, bir sonraki çalışmalarınız için de bizi tercih etmenizi garanti altına alırız. Bizi hemen arayıp, Taksim Daire Tadilatı hizmetlerimiz için keşif talebinde bulunabilirsiniz. Adresinize en kısa zamanda randevulu olarak gelecek ve uygulamalarımız konusunda size kapsamlı bir rapor oluşturacağız.