Tadilat tüm yapıların zaman içerisinde ihtiyaç duyduğu bir uygulamadır. Bununla birlikte kimi zaman yapı sahiplerinin dekorasyon kaynaklı tadilat ihtiyaçları da doğabilir. Tadilat Dekorasyon İstanbul ve genelinde firmamızca sürdürülen işlemlerdir. Yapı Yalıtım ve İzolasyon uygulamalarının yanı sıra yapı dekorasyon ve tadilat uygulamalarını da sizlere en uygun fiyatlarla sunarak, nitelikli sonuçları elde edebilmenizi sağlıyoruz.

Tadilat Konuları Nelerdir?

Bina tadilatı dendiğinde sayabileceğimiz konular başlıca;

 • İç Dekorasyon
 • Alçı – Kartonpiyer
 • Islak Zemin Uygulamaları
 • Seramik Fayans
 • Mermer
 • Granit
 • Söve
 • Boya – Badana
 • Balkon uygulamaları
 • Dış Cephe Kaplama
 • Dış Cephe Boya
 • Mantolama
 • Doğrama İşleri
 • Gömme Dolap ve Mutfak Uygulamaları
 • Tesisat yenileme ve Tamirat
 • Su İzolasyonu
 • Drenaj
 • Çatı Tamiratı
 • Çatı İzolasyonu

ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer uygulama türleri sayılabilir. Tadilat ve diğer uygulamalarda firmamızın üst düzey yetkinliği söz konusudur ve uzman ekipler ile yüksek standartlarda hizmet verilmektedir. Yapının mevcut standartlarına zarar verilmeden; özellikle tarihi niteliği bulunan yapılarda özel uygulamalar gerçekleştirilir. Sahip olduğumuz donanım her türlü uygulamanın gerçekleştirilebilmesi için yeterlidir. İstanbul ve çevresindeki yüzlerce referans uygulamamızdan da görebileceğiniz gibi mutlak müşteri memnuniyeti başlıca işletme prensibimizdir.

İç Dekorasyon

İç dekorasyon, insanların yaşam alanlarının daha konforlu hale getirilmesi için yapılan bir dizi iyileştirme çalışmasıdır. İç dekorasyonda rahat ve konfor kadar estetik kaygılar da ön plana çıkmaktadır. İç mekan dekorasyonunda çeşitli unsurlar insanların kullanımı açısından şık ve estetik bir şekilde bir araya getirilir. Bir araya getirilen eşyalar, mobilyalar ve yapı unsurlarının birbirleri ile uyumu gözetilir ve tüm bu işlemler profesyonellikle yapılır. İç mekan tadilat dekorasyon İstanbul uygulamaları, mekanların ihtiyaçlara ve beklentilere cevap verecek şekilde yenilenmesi için yapılan çalışmaları kapsar. İç dekorasyon terimi 20. yüzyıldan itibaren kullanılan bir terim olsa da insanoğlu ilk çağlardan itibaren yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmek için çeşitli unsurlardan yararlanmıştır. Günümüzde iç dekorasyon uygulamaları tadilat dekorasyon İstanbul çalışmaları kapsamında ayrı bir sektör halini almış, uzman iç mimarlar ve profesyonel personellerce yapılmaya başlanmıştır.

Dış Cephe Kaplama

Dış cephe kaplama uygulamaları da dış mekan dekorasyon kapsamı içinde yer alan uygulamalardır. Eskiyen, boyaları dökülmeye başlayan, sıvalarında tamirat gereken binalarda yapılması zorunlu hale gelen dış cephe mantolama binaların daha estetik görünmesini sağlar. Dış cephe kaplama tadilat dekorasyon İstanbul, binaların ihtiyaçlarına cevap veren, bina sakinlerinin beklentilerini karşılayan dış cephe kaplama fikirleri ile şehirlerin silüetini değiştiriyor. Daha şık, daha güzel ve uzun ömürlü yapılara sahip olmak için binaların eskiyen, yıpranan bölümlerinde tamirat yapılmalı, iklim ve yaşam koşullarına uygun kaplama malzemeleri ile binaların dış yüzeyi yenilenmelidir. Bina dış cephe kaplama uygulamalarında seramik, doğal taş, granit, mermer, siding gibi kaplama malzemeleri sıklıkla kullanılır. Dış cephe kaplama ile mantolamayı birbiri ile karıştırmamak gerekir. Mantolama farklı bir tadilat ve ısı yalıtımı uygulamasıdır. Kale Yapı Yalıtım başta olmak üzere birçok dekorasyon firması, dış cephe kaplama ile birlikte mantolama hizmeti de sunduğu için iki terim birbiri ile karşılaştırılmaktadır.

Çatı Tamiratı ve Çatı Yalıtımı

Tadilat dekorasyon İstanbul firmalarından talep edilen hizmetlerden birisi de çatı tamiratı ve çatı yalıtımıdır. Çatı tamiratı, yapıların en önemli aksamı olan çatı problemlerini gidermek üzere yapılan çalışmaları kapsar. Çatı taşıyıcı elemanlarında oluşan sorunlar, kaplama sistemlerindeki aksaklıklar ve çatıyı ilgilendiren tüm problemler çatı tamiratı ile sona erdirilmektedir. Yağmur suyu giderleri, çatı olukları, kaplama malzemeleri yenilenmesi çatı tamiratı kapsamında değerlendirilen hizmet kalemleridir. Çatı yalıtımı ise çatıdan kaynaklanan ısı kayıplarını önlemek üzere çatı zeminini ısı yalıtım malzemeleri ile kaplama işlemidir. Çatı yalıtımı ve çatı tamiratını birbirinden ayrı düşünmemek gerekir. Çatı tamiratına ihtiyaç duyulan binalarda izolasyon çalışması da yapılarak enerjinin daha verimli kullanılması sağlanmalıdır. Kale Yapı Yalıtım, çatı tamiratı ve çatı yalıtımı hizmetleri ile İstanbul’un tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

Tadilat Dekorasyon İstanbul Uygulamaları

İstanbul’da yeni veya eski fark etmeksizin tüm yapıların dönemsel tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kurduğumuz sistemimiz, aynı anda çok sayıda yapıda uygulama yapılabilecek kapasiteye sahiptir. Bu sayede uygulamalarımızda yedekli çalışmalar yapabiliyor ve en hızlı biçimde sonuçlara erişebiliyoruz. Donanım seviyemizde olduğu gibi deneyim seviyemizde, en üst seviyededir. Vasıfsız elemanlarımızı, birer tekniker seviyesinde eğitiyor ve uygulamaların başında mutlaka eğitimli şantiye yöneticilerinin olmasını sağlıyoruz. Böylece uygulamaların niteliklerinde hiç bir kayıp yaşanmazken, bilimsel esaslara göre tesis edilen projelendirme hiç bir zafiyet söz konusu olmaksızın devam ederek, sonuca ulaşmaktadır. Mantolama başta olmak üzere verdiğimiz tüm hizmetlerde uzmanların elinden çıkan projeleri kullanıyoruz. Mimari ve mühendislik hesaplamaları esas aldığımız çalışmalarımızın en basit örneklerinde dahi, bilimsellik esastır.

İstanbul’da Dekorasyon

Dekorasyon, tamirat, tadilat ve diğer tüm ince yapı işçiliği uygulamalarında firmamız tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. Tadilat Dekorasyon İstanbul dendiğinde akla ilk gelen firmalardan olmamız, sahip olduğumuz deneyim ve bunun eseri olan referanslarımızdır. Bizi dilediğiniz zaman arayarak Tadilat Dekorasyon İstanbul hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kaşif uygulamamız tüm hizmetlerde geçerlidir ki, Mantolama uygulamalarımızda buna ek olarak 10 yıllık garanti süreci ve 2 yıl tam sigorta hizmetini de sunuyoruz. Kanunen almak zorunda olduğu enerji kimlik belgesini de hiç bir ücret talep etmeden sunuyor ve kaliteye en uygun şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.