Mantolama Çeşitleri ve Fiyatları

Mantolama Çeşitleri ve Fiyatları

Mantolama ısı kayıplarını önlemek ve ses açısından izolasyon sağlamak amacıyla yapılmaktadır. İşlemi yaptırmak isteyen kişiler mantolama çeşitleri ve fiyatları konusunda internetten araştırma yaparak yada mantolama konusunda hizmet veren firmalara birebir danışarak bilgi alabilmektedir.

Mantolama türleri

Binalara uygulanan mantolama işlemi sayesinde ısınma giderlerinde oldukça büyük fark yaratılmaktadır. Aynı şekilde ses izolasyonu konusunda da mantolama işleminden yardım alınabilmektedir. Binaların iç ve dış bölümlerine mantolama işlemi uygulanabilmektedir. Bu bölümler yanı sıra çatılara, tavanlara, pencerelere ve yüzey döşemeleri de dahil olmak üzere farklı birçok alana mantolama işlemi uygulanabilmektedir. İzolasyon ihtiyacı hissedilen farklı birçok alanda mantolama işleminden yardım alınmaktadır.

Mantolama fiyatları

Mantolama işlemindeki fiyat düzeyleri uygulanacak alana ve kullanılacak malzemeye bağlı olarak farklılık göstermektedir. Uygulanacak mantolama işleminde kullanılacak malzemelerin metrekare fiyatı 20 TL’ den başlamaktadır. İşçilik giderleri de işin içine dahil edildiğinde metrekare olarak 50 TL’ den başlayan fiyat düzeyleri ile işlem uygulanmaktadır. Tabi bu fiyatlar kullanılacak malzemenin kalitesine uygulanacak alana ve işi yapacak kişiye bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Mantolama çeşitleri ve fiyatlarında dikkat edilmesi geren en önemli husus malzemenin TSE veya CE belge taşıyor olması ve bu işi yapacak Uygulama Firmasının uzman kimliği taşıyor olmasıdır.Başka bir deyişle, dünyanın en güzel aşçısına taze sebze ve meyveler verilirse güzel bir yemek ortaya çıkar.İkisinden eksik olursa yine doğru sonuç ortaya çıkmaz.

Firmamızın ücretsiz keşif hizmetinden yararlanarak doğru malzeme ve doğru işçilik hizmetini alabilirsiniz.

Hemen Teklif İste
Hızlı Teklif Alın