Kale, boya, yalıtım ve diğer yapı kimyasallarının üretiminde ülkenin önde gelen markalarından bir tanesidir. Yerli üretimin gurur kaynağı olan kale markasının boya ürünleri de çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle izolasyon boyaları üretiminde Kalenin ciddi bir sektör üstünlüğü söz konusudur. Kale boya fiyatları, yabancı örneklerine göre ekonomik sayılabilecek seviyede yer alırken, markanın kalite standartlarının yabancı örneklerinden aşağıda olduğunu söylemek doğru değildir. Hatta özellikle uzakdoğu ve bazı Avrupa menşeili ürünlerden daha nitelikli olduğu kolaylıkla söylenebilir. Ülkemizde yapı kimyasalları üretimi, son yıllarda oldukça ciddi seviyelere ulaşmış kale yapı kimyasalları ürünleri dikkat çeken ürünler arasına girmiştir. Gönül rahatlığı ile Kale ürünlerini Satın alıp uzun süre efektif uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz. Bilhassa profesyonellerin tercihi olan kale boya ürünleri fiyatları ile de diğer pek çok markanın önünde yer alır.

Kale Dış Cephe Boya Uygulamaları

Kale dış cephe boya uygulamaları ile binanızın daha estetik görünmesini sağlayabilirsiniz. Dış cephe boya, binanızın elbisesi gibidir. Binanıza ne kadar kaliteli elbise giydirirseniz binanızın görünümü o denli şık ve estetik olur. Kale dış cephe uygulamaları ile özelde binanızı güzelleştirir, özelde ise şehrinizin daha güzel görünmesine katkı sağlarsınız. Kale boya fiyatları, bina yüzeyinde yapılan tamirat ve bakım işlemlerine, boyanın kalitesine, uygulamaya eklenen farklı işlemlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Eğer bina yüzeyinde boyama dışında ısı yalıtımı da yapılacaksa boya ve mantolama fiyatları birbirine bağlı olarak hesaplanır ve tek fiyat belirlenir. Sadece dış cephe boya uygulaması yapılırsa boyama fiyatı birim fiyatı üzerinden hesaplanır ve uygulamada kullanılacak boya miktarı ve işçilik maliyeti ile birlikte toplam boya maliyeti ortaya konur.

Dış Cephe Boyamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış cephe boyama, zahmetli ve zor bir iştir. Tehlikeli bir iş olmasından dolayı yüklenici firma inşaat sahasında gerekli önlemleri almak zorundadır. Boyama için kurulan iskele işçi güvenliği açısından risk teşkil etmemeli, boyama sırasında ortaya çıkan riskler en aza indirilmelidir. İskele sağlam ve dayanıklı olmalı, işçilerin güven içinde çalışmasını sağlayacak iş güvenliği tedbirleri alınmış olmalıdır.
Şantiyede alınan bu önlemlerin dışında bina dış yüzeyi de boyama için hazır hale getirilmelidir. Yüzeyde bulunan çatlaklar, dökülmüş boyalar ve sıva kusurları giderilmeli, yüzeydeki hasarlar boyama öncesi tamir edilmelidir. Tamirden kaynaklanan kirler, kalıntılar, tozlar temizlemeli, mümkünse binanın dış cephesi tazyikli su ile yıkanmalı ve birkaç gün kurumaya bırakılmalıdır. Duvarların kirden arındırılması boyanın yüzeye daha iyi nüfuz etmesi açısından önemlidir. Binanın dış yüzeyi kuruduktan sonra astar çekme işlemi yapılır. Astar, Kale dış cephe boya ile uyumlu olmalıdır. Birbirini tamamlayan bu iki ürün renk ve doku olarak birbirine uygun olmalı, mümkünse aynı marka olmalıdır. Astar çekilen yüzeye boya hemen uygulanmamalı, son kat dış cephe boyası yüzey tam olarak kuruyunca uygulanmalıdır.
Dış cephe boyası seçerken özellikleri hakkında bilgi alınmalı, yüzeyi sıcaktan, soğuktan, nemden, küften, yoğuşmadan koruyan ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösteren Kale dış cephe ürünleri tercih edilmelidir.

Evrensel Kalite Standartları ve uygun fiyat

Kale, yapı kimyasalları Üretiminde dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Yurt dışına pek çok ülkeye ihracatı da yapılan ürünler; oldukça yüksek kalite standartlarında yer alır. Buna karşın kale ürünleri uygun fiyat seviyesinde müşterilere sunulmaktadır. Mantolama, su izolasyonu, genel dekorasyon ve diğer uygulamalarda kale boya fiyatları uygulama maliyetlerini optimize etmek için bir fırsat niteliğindedir. En az batılı örnekleri kadar yüksek dirence sahip ve uzun ömürlü ürünler kale markasından satın alınabilir. Kale; sektörün önde gelen üreticilerinden olup, esasında maliyetlerinden Çok kalitesi ile öne çıkmaktadır.

Kale satın alın Karlı çıkın

İnşaat sektöründe, özellikle ince işçilik ve izolasyon gibi alanlarda malzeme seçimi Profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Her ne kadar promosyon çalışmaları diğer markalar kadar fazla olmasa da kale boya fiyatları diğer markaların çok altında ve avantajlı ürünlerdir. Tercih edeceğiniz Kale ürünleri sayesinde en az promosyonu yapılan popüler ürünler kadar fayda elde eder bunun yanında makul maliyetlere katlanabilirsiniz. Kale boya fiyatları, tercih edeceğiniz pek çok farklı markanın fiyatından daha uygundur. Tabii Kale firmamızın da ismi olmasından dolayı Uygulama noktasında da bizi tercih ederek ayrı bir avantaj elde edebilmeniz mümkündür. Sizlere en yüksek kalite standartlarında materyal ve işçilik sunarak azami düzeyde fayda elde etmenizi sağlıyoruz. Hemen, mantolama, boya badana ve dekorasyon ve diğer uygulamalarımız için bizi arayınız. Nitelikli hizmetlerimizde size yılın her döneminde hizmet veriyoruz.