Mantolama günümüzde bir ihtiyaç mıdır? Sizin binanızın mantolama ihtiyacı var mıdır? Evlerin kış mevsiminde soğuktan, yaz mevsiminde ise sıcaktan korunması ve arınması için mantolama sistemlerine ihtiyaç duyulur. Bu sistemi evine yaptırmak isteyenlerin dört mevsim boyunca sorun oluşmayan ve problem durumunda ihtiyaçları giderecek firmaları tercih etmesi doğru olacaktır.

Mantolama sisteminin en büyük avantajlarından birisi de nem ve küfün evinden uzak durmasını sağlar. Bu sayede ev kolay kolay rutubet tutmaz. Bunun için kaliteli bir mantolama sistemi tercih edilmelidir. İlk planda kaliteli bir mantolama sistemine yapılacak masraf uzun vadede bireyin büyük tadilat masraflarıyla karşılaşmasını kısmen engelleyecektir. Kağıthane semtinde yaşayan konut sahipleri için güvenilir bir çok firma bulunuyor.

Kağıthane’de ulaşılabilecek mantolama firmaları

Kağıthane mantolama firmaları arasında birçok güvenilir firma bulunuyor. Bunlardan gen yapı, armut, İzocam, Akdeniz boya ve çatı doktoru yaygın olarak bilinen firmalar arasındadır. Bu firmalara internet üzerinden ulaşım imkanı olduğu gibi web sitelerinde bulunan irtibat numaralarıyla da iletişim kurmak mümkündür. İletişim esnasında fiyat teklifi alıp ve buna göre karar verme imkanı bulunuyor.

Mantolama Zorunludur

Mevcut yasalar kapsamında yapıların mantolama uygulamasına tabi tutulması seçenek değildir. Yakın zamanda yasal yaptırımları uygulanmaya başlanacak olan kanun kapsamında; yapının enerji tasarrufu özelliklerine tabi tutulması zorunlu hale getirilmiştir.

Enerji performansı yönetmeliğine göre; yapının A’dan ‘ye kadar olan enerji sınıfları içerisinde en az D değerinde olması gereklidir ki, bu değer dahi yeterli görülmemektedir.

Kale Yapı yalıtım tarafından sunulan mantolama uygulamaları. Mevzuatın uygun gördüğü şekilde gerçekleştirilir. Hatta uygulamalarımız zorunlu tutulandan bir miktar daha niteliklidir. Böylece sadece kağıt üzerinde sonuçlar elde etmez, mükemmel tasarruf seviyesine ulaşabilirsiniz.

Kale Yapı Yalıtım Kimdir?

Kale yapı yalıtım olarak, uzun zamandır sektörde faaliyet göstermekte olan bir firmayız. Başta mantolama olmak üzere bir çok yapı yalıtım faaliyetini sürdürmekteyiz. Yapılan ihtiyaç duyduğu tüm izolasyon hizmetlerinin yanı sıra, dekorasyon ve yenileme işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bizden mantolama ve diğer uygulama alanlarımızda hizmet alabilmek için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en kısa zamanda bir ekip yönlendiriyor olacağız.