Jotun boya oldukça geniş bir renk yelpazesine sahip olması ile bilinmektedir. Nitekim şirket hem dayanıklı hem de dekoratif sonucu önemsemektedir. Dolayısıyla oldukça geniş renk seçenekleri sayesinde en ideal kararı verebilmeniz çok daha kolay oluyor.
Jotun boya uygulama sonucunda en iyi verimliliği elde edebilmeniz için sizlere 500 den fazla renk alternatifi bulunmaktadır. Ana renkler ile birlikte alternatif olarak tercih edebileceğiniz yüzlerce ara renkler de sunulmaktadır. Bu sayede herhangi bir yapı için en iyi kombinasyon elde etmek hiç de zor değildir. Çünkü söz konusu yapının kullanım amacı, malzeme yapısı ve diğer nitelikleri doğrultusunda en uygun seçim yapılmış olur. Jotun boya uygulanması sonucunda ise sadece hedeflenen renk elde edilmiş olmakla kalmaz aynı zamanda yıllar boyunca solmayacak ve kirlenmeyecek bir sonuçta elde edilmiş olur. Dolayısıyla tercihini jotun renkler ile yapmış olan tüketiciler pek çok açıdan avantajlı tercih yapmış oluyorlar. Yüzlerce renk seçimi için keşif yapmak katalog ile çok daha kolay olmaktadır. Bayi kataloğu incelemek, yapının nitelikleri de göz önünde bulundurularak, iç yada dış cephe jotun boya tercih yapmak çok daha kolay olmaktadır. Bu bağlamda endüstriyel boya seçimi söz konusu olduğunda bilinçli tüketicilerin her daim jotun boya yöneldiğini söyleyebilmek mümkündür.

Jotun Dış Cephe Boya Renkleri

Jotun renkler, yaşam alanlarınıza yüksek enerji katan renk kombinasyonları ile sizlere farklı dekorasyon fikirleri sunmaya devam ediyor. Çok zengin bir renk skalasına sahip olan Jotun boya ile evinizi, binanızı, ofisinizi, otelinizi… farklı bir görünüme kavuşturarak daha albenili hale getirebilirsiniz. Jotun boya çeşitleri UV ışınlarından etkilenmediği için dış cephe boyamada tercih ettiğiniz renkler 10 yıldan 20 yıla kadar solmadan ilk günkü performansını korur. Jotun renkler, doğadan ilham alınarak formüle edilmiştir ve bu renklerin doğa ile uyumu eşsizdir. Renklerin solmaması yapının estetik görünümünü uzun yıllar korumasını sağlar. Jotun renkler yalnız UV’ye karşı değil kir ve toza karşı da yüksek dayanım özelliğine sahiptir. Kir ve toz tutmaya Jotun dış cephe boya çeşitleri ile her daim güzel ve temiz görünen dış cepheye sahip olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Jotun Renkler

Bina dış cephe uygulamalarında açık ve koyu Jotun renkler ile doğal, estetik ve şık ambiyanslar yaratabilirsiniz. Dış cephe boyamada en çok tercih edilen jotun renkler şunlardır: humus, yellow, masala, kahve tonları, pink, kuş tüyü, soft, lucerne, grand shadow, mavi tonları, sıcak ve rustik renkler, pastel renkler, yumuşak ve doğal tonlar…
Jotun kataloğunda yer alan renklerle evinizi, ofisinizi, binanızı baştan yaratabilir, uyumlu renkleri istediğiniz gibi kullanarak yaşam alanlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Zamana yenik düşmeyen Jotun renkler ile dış cephe boya ve dekorasyonda zamansız çizgiler oluşturabilir, evinize yeni bir tarz kazandırabilirsiniz. 60 yılı aşkın bir süredir özgün boya renkleri tasarlayan Jotun boya ile dış ve şık ve kaliteli uygulamaların altına imza atabilirsiniz. Doğadan ilham alınarak tasarlanan Jotun renkler hikayesi olan renklerdir ve bu hikayeleri duvarlarınızda yaşatırlar. Mavinin tonları ile özgürlüğün simgesi gökyüzünü, yeşil tonları ile tabiatın en bakir alanlarını yaşam alanlarınızda yaşatabilirsiniz. Zamana yenik düşmeyen Jotun renkler ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.
Siz de yaşam alanlarınıza yeni bir soluk kazandırmak, estetik çizgilere sahip konutlar, binalar yaratmak istiyorsanız Kale Yapı Yalıtım Jotun dış cephe uygulamalarını yakından inceleyebilir, dekorasyonla ilgili fikirlerinizi Kale Yapı Yalıtım aracılığı ile hayata geçirebilirsiniz.

Neden Jotun Boya Kullanmalısınız

Çünkü jotun boya markası sadece en ideal renk seçeneğini sunmakla kalmıyor aynı zamanda yıllar boyunca yıpranmaya karşı güçlü bir malzeme garanti ediyor. Öyle ki Zorlu hava koşulları da dahil olmak üzere birçok farklı konut ya da endüstriyel yapılarda da yine en iyi sonucu elde etmenizi sağlamaktadır. Jotun renkler sizlere tam olarak beklentilerinizi karşılamak için geliştirilmiştir. Kataloğu incelediğinizde tercih edebileceğiniz 500’ü aşkın ara renk seçeneklerini görebilirsiniz. Bu denli geniş katalog sizlere dekoratif alanlar elde etmeniz aşamasında büyük fırsatlar sunar. Yapmanız gereken tek şey ise katalog incelemesi yapmak ve sizin için en ideal olduğunu düşündüğünüz renk için tercih yapmaktır. Ardından jotun renkler uygulama sonucunda yıllar boyunca dayanıklılık gösterecektir ve sizleri de uzun yıllar boyunca memnun etmeyi başaracaktır.