Jotun boya bir endüstriyel boya markası olup hem iç hem de dış cephe için kullanıma uygundur. Bir Norveç markası olan jotun,1960 yılında kurulmuş olup günümüze kadar önemli ölçüde yol almış olur endüstriyel boya sektöründe Uluslararası bir başarıya ulaşmıştır.bu nedenden dolayı en güçlü boya markası olarak da kabul edilmektedir. Dünya genelinde 45 fabrikası ile faaliyetlerini sürdürmekte olan jotun boya ülkemizde de fabrikaları bulunmaktadır.

Jotun Boya Ürünleri

Jotun boya markasının sektörde bu denli güçlü yapan belli başlı özellikler söz konusudur.Nitekim markanın temel amaçlarından birkaçını çevreye duyarlılık, güvenli kullanım, kolay uygulanabilirlik, dekoratif alanların oluşturulabilmesi, Zorlu şartlara uyum sağlayabilmesi olarak sıralandı ra.bilmemiz mümkündür.

Jotun boya uzun yılların deneyimine ve aynı zamanda önemli ar-ge çalışmaları neticesinde şu an dünya çapında 100’den fazla ülkeye satış yapmakta ve hem iç hem de dış cephe boyası olarak satışa sunulmaktadır.olduğu kalite standartları sayesinde tüketici memnuniyeti o da bir marka anlayışı ön plandadır.

 

Jotun boya markasının farklı kılan belli başlı özellikleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir alabilmeniz mümkündür;

  • Özellikle de söz konusu dış cephe boyası ise jotun boya oldukça Zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olması ile ön plana çıkar.
  • İç cephe söz konusu olduğunda ise jotun boyanın pek çok farklı seçeneği vardır. Örneğin çocuk odası için kirlenmeyen bir boya sizlere sunulur.
  • Amaç dekorasyon olduğunda da yine jotun boya beklentileri karşılamaktadır. Nitekim hem sağlıklı hem de kolay uygulanabilir olması gibi özellikleri sayesinde dekorasyonun önemli olduğu iç cephe çalışmalarında en iyi verimi elde etmenizi sağlar.Bu bağlamda yüzlerce farklı renk seçeneği olduğunu da belirtmek gerekir.

Jotun Boya Hakkında

1970 yılından beridir dünya çapında hizmet vermekte olup şimdiye kadar tamamlanır önemli projeler göz önünde bulundurulduğunda dünya çapındaki pek çok büyük beton ve metal yapıların boyanmasında jotun boya tercih edildiği gerçeği ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu doğrultuda şirketin sektörde ne Derici lider bir konumda olduğunu daha net bir şekilde gözlemleyebiliyoruz. Firmamız Jotun Boya bayii olarak, sizlere en nitelikli boya çözümlerini, malzeme ve uygulama boyutu ile sunmaktadır.