1920 yılında Norveç’te kurulan ve sonra dünyaya yayılan Jotun kalitesindeki ürünleri en uygun Jotun boya fiyatlari ile kullanmak istemez misiniz?
Evinizde, iş yerinizde veya fabrikanızda boya masraflarının ciddi düzeylere ulaşması sizi finansal açıdan zorluyor olabilir. Bu zorluğu ortadan kaldırmak ve uzun ömürlü çözümler sayesinde bütçenizdeki açıkları kapatmak için Jotun kalitesini mutlaka tercih etmelisiniz. Boya dendiğinde akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan Jotun Boya; Türkiye çapındaki yaygın kullanımı ile kalitesini ortaya koymayı başarmıştır. Kalitesi ve uzun ömürlülüğü ile diğer boya markalarına nazaran fark yaratan Jotun Boya’yı binalarınızın iç veya dış cephelerinde gönül rahatlığı ile kullanmadan önce Jotun boya fiyatları
ve ürün çeşitliliği hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz.

Jotun Boya Çeşitleri

Jotun boya fiyatları ile olduğu kadar ürün çeşitliliği ile de harikalar yaratmayı başaran
markalardan bir tanesidir. Bu anlamda Jotun ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

İç Cephe Ürünleri

Ev veya ofislerinizin kaliteli bir görüntüye sahip olmasında çok önemli bir rol üstlenen Jotun boya; renk çeşitliliği ve görsel başarı anlamında harikalar yaratıyor. Üstelik jotun boya fiyatları bütün kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Jotun iç cephe boyaları zengin renk skalası ile insanlara hayalini kurdukları yaşam alanına kavuşma fırsatı sunuyor. Dünyayı değiştirmeye evinden başlamak isteyenler için özel olarak hazırlanmış Jotun renkler ile evinizi baştan yaratabilir, renklerin muhteşem dünyasını evinize taşıyarak huzur bulacağınız ortamlar yaratabilirsiniz. Duvarların hikayelerini yazmanızı sağlayan Jotun iç cephe boya renklerini kullanarak bu hikayeyi hayata geçirebilirsiniz. Sizi ve tarzınızı yansıtan Jotun renkleri bularak yaşam alanlarınızı daha şık ve kaliteli hale getirebilirsiniz. Mükemmel bir renk deneyimi sunan iç cephe Jotun boya fiyatları performansına ve kalitesine göre gayet makul düzeydedir. Siz de yaşam alanlarınızda farklılık yaratmak, dekorasyona dair yenilikleri hayatınıza dahil etmek için Jotun kalitesini tercih edebilirsiniz.

Dış Cephe Ürünleri

Dış cephe ürünleri binaların sağlamlığı ve uzun ömürlü olması üzerinde oldukça etkilidir. Özellikle yalıtım uygulamaları ile eş zamanlı kullanılarak enerji verimliliği noktasında harika çözümler elde edilir. Jotun boya dış cepheürünleri binanızı dış etkenlere karşı koruyarak eskimesine, yıpranmasını ve en önemlisi geçen yıllarla birlikte çürümesini engeller. Korozyon, nem, su ve yoğuşmaya karşı dayanıklı olan Jotun dış cephe boya çeşitleri ile binanızı nemden, küften, yosun oluşumundan koruyabilirsiniz. Jotun dış ceple boyaları yüksek kapatıcılık özelliğine sahiptir. Tek kat uygulamada dahi mükemmel sonuç almanızı sağlar. Pürüzsüz bir görünüme sahiptir, uygulandığı yüzeye kolay ve hızlı bir şekilde nüfuz ederek yüzeyi kusursuz gösterir. UV ışınlarına yüksek mukavemet gösterir. Güneş ışınlarından etkilenmez, güneşe bağlı olarak ortaya çıkan renkte solma, sararma, değişiklik vb. problemler Jotun boya uygulamalarında görülmez. Isı yalıtımı özelliğine sahip olan Jotun boya çeşitleri kir tutmazlar. Kir tutmadıkları için uygulamanın ömrü uzundur. 20 yılı kadar yüksek performans gösteren Jotun boya fiyatları bu performans ile doğru orantılıdır ve makul düzeydedir. Uygulamanın kalitesini artırmak için boya seçiminizi Jotun Boya’dan yana firma seçiminizi ise Kale Yapı Yalıtım’dan yana yapabilirsiniz.

Mantolama Ürünleri

Jotun boya mantolama ürünleri ısı yalıtımı için maksimum verimlilik elde etmek amacı ile sunulan ürünler arasındadır. Siz de binalarınızda maksimum verimi elde etmek istiyorsanız jotun boya fiyatlari ve mantolama ürünlerinden faydalanmayı ihmal etmeyin. Jotun boya mantolama ürünleri kullanarak mantolama uygulamasından beklediğiniz sonucu alabilirsiniz. Jotun boya su bazlı yüzey güçlendirici astar, Jotun boya solvent bazlı yüzey güçlendirici astar, Jotun boya alkali dayanımlı astar gibi mantolama ürünleri ile son kat boyanın performansını artırabilir, uygulama sonrası ortaya çıkan mükemmel sonuçla gurur duyabilirsiniz. Mantolama sonrası uygulanan son kat astar ile hem mantolama levhalarını dış etkenlerden korumuş olursunuz hem de son kat boyanın kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Kale Yapı Yalıtım, mantolama ve dış cephe boya uygulamalarında Jotun astar ve dış cephe boya kullanıyor ve size konforlu yaşam alanları sunuyor. Firmanın zengin referansı size bu konuda yol gösterici olacaktır.

Jotun Boya Fiyatları ve Kale Yapı Yalıtım

Kale Yapı Yalıtım; İstanbul’da en kaliteli ve güvenilir yapı hizmetleri sunarak müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Mantolama ürünleri ve yapı malzemeleri konusunda özellikle fiyat avantajları noktasında harikalar yaratan firmamız ile iletişime geçerek alacağınız hizmetlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Piyasa şartlarında rakiplerine göre oldukça avantajlı olan Kale Yapı Yalıtım ustalarının mahareti sayesinde Jotun boya fiyatları ile avantajı neredeyse ikiye katlamayı başarır.

jotun dış cephe bayi