İzocam, Türkiye’nin en köklü yalıtım ve yapı kimyasalları üreticisi olması ve ülkedeki ilk örnekler içerisinde yer alması sebebi ile yalıtım malzemelerinin bazılarının tür ismi olarak kullanılmaktadır. Mineral yünlerin en kaliteli türleri firma tarafından üretildiğinden, sektörde aramalar; İzocam taşyünü fiyatları veya camyünü fiyatları olarak yapılmaktadır. Yani izocam ürünün ismi değil, asılnda markasıdır. Taşyünü ve Camyünü üreten bir çok farklı firma mevcuttur ancak değindiğimiz gibi İzocam en yaygın tercih edilen markadır.

Taşyünü Nerede Kullanılır?

Taşyünü, birçok alanda kullanılmakta ve kusursuz sonuçlar vermektedir. Isı yalıtımı kullanıldığı alanlardan bir tanesidir. Yakıt tasarrufunu yüksek düzeyde sağladığından sıklıkla tercih sebebi olmaktadır. Ses yalıtımının arandığı mekanlarda da güvenle uygulanabilir ve sorunsuz ses yalıtımı sağlar. Akustik düzenleme ihtiyacı olan mekanlarda da yine taşyünü kullanımı sonuç verecektir. Son yıllarda, binalarda yangın güvenliğinin sağlanması için de taşyünü kullanımı yapılmaktadır.

Taşyünü Özellikleri Ve Fiyatları

İzocam taşyünü, son derece kaliteli olması ile öne çıkıyor. Yüksek sıcaklıklara ve rutubete dayanıklığı son derece fazladır. Aşırı sıcağa veya yüksek rutubete maruz kalması halinde dahi değişikliğe uğramamaktadır. İzocam taşyünü fiyatları tercih edilen ürün çeşidine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Kullanım amacına göre taşyünü, şilte, boru, dökme ve levha olarak üretilmektedir. Ayrıca teknik özellikler de kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Böcekler tarafından zarar verilemeyen bir maddedir. Eskime, küflenme ve deformasyon sorunları yaşanmaz.

İzocam taşyünü, gerekli tüm kalite ve onay belgelerine sahip, güvenilir bir malzemedir. Yapılacak uygulamaya uygun olarak bir keşif yapıldığında, kullanılacak malzeme türü ve miktarı belirlenecektir. Buna bağlı olarak, kullanılacak malzemenin maliyeti netleştirilebilir. Alınan sonuçlar ve ömürlük kullanım göz önüne alındığında, taşyünü uygulamalarında kullanılan malzemenin maliyeti son derece uygun fiyatlı olarak tanımlanabilir.

En uygun İzocam taşyünü fiyatları

Kale yapı yalıtım olarak biz uygulamalarımızda yüksek kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. İzocam taşyünü fiyatları araştırması yapmadan sadece işi bize bırakarak keyfinize bakmak için bizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla makul çözümler elde edebilmek şimdi mümkün. Tek yapmanız gereken mantolama uygulamaları için bizden randevu alarak hemen işlemlere başlamak.