Expert Mantolama Fiyatları araştırması yapıyorsanız, bizim fiyatlarımızı görmeden karar vermeyin. En kaliteli mantolama hizmetine en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlayan Kale Yapı, garantili hizmetleri ile size benzersiz fırsatlar sunuyor. Her yapı için en iyi hizmeti üreten firmamız, uygun mantolama fiyatları ve ödeme seçenekleri ile size beklediğinizden çok daha ileride hizmet sunarak, avantaj elde etmenizi sağlıyor. Peki mantolama ve tabii Filli Boya Mantolama fiyatları ne kadar? Hangi yapı için hangi izolasyon fiyatları uygulanır? Sizin için konu hakkında genel bilgiler vereceğiz.

Filli Boya Expert Mantolama Fiyatları

Filli boyanın Capatect ürünleri ile sunduğu mantolama hizmeti, yüksek verimlilik ve uzun ömür şartlarını sizin için oluşturuyor. Filli boya;

 • Uygun maliyetli yalıtım
 • Uzun ömürlü izolayon
 • Yüksek kalite ve yalıtım özellikleri
 • Protokollere tam uyumluluk

gibi bir çok özelliğe sahiptir. Tabii ürünün kalite standartlarının yanı sıra, uygulama standartları da önem taşır. İşte Expert Mantolama Fiyatları araştırmasından önce dikkat etmeniz gereken, tercih ettiğiniz firmanın deneyim seviyesidir. Bu nedenle firmamızı özellikle düşünmeli ve bizden mutlaka ücretsiz kaşif hizmeti almalısınız.

Expert Mantolama Malzemeleri Nelerdir?

Filli Boya Expert mantolama ürünleri yüksek kalitesi ile dikkat çekiyor. Expert mantolama fiyatları da ürünlerin yüksek kalitesine göre belirlenmekte. Filli Boya’nın en kaliteli ürünlerinden olan Expert serisi mantolama malzemeleri şunlardır:

 • Expert taş yünü ısı yalıtım levhaları
 • Expert taş yünü giydirme levhası
 • Expert taş yünü çatı levhası
 • Expert taş yünü ara bölme levhası
 • Expert karbonlu ısı yalıtım levhası
 • Expert EPS ısı yalıtım levhası
 • Expert XPS ısı yalıtım levhası
 • Expert yapıştırma harcı
 • Expert proakrilik ısı yalıtım sistem yapıştırıcısı
 • Expert sıva harcı
 • Expert proakrilik ısı yalıtım sistem sıvası
 • Expert dekoratif kaplama
 • Expert kaplama astarı
 • Expert donatı filesi
 • Expert dübeller
 • Expert profiller

Filli Boya Expert mantolama fiyatları, uygulamada bu malzemelerin hangisinin kullanıldığına, ne kadar kullanıldığına ve işçilik fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Mantolamada En Çok Kullanılan Expert Isı Yalıtım Levhaları ve Özellikleri

Dış cephe mantolama, iç cephe mantolama, sandviç mantolama, çatı mantolama vb. çeşitleri bulunan mantolama uygulamasının temel amacı ısı kayıplarını önlemektir. Isının sıcak ortamdan soğuk ortama geçişini engellemek üzere geliştirilmiş olan Filli Boya Expert ısı yalıtım levhaları taş yünü, EPS, XPS gibi levha türleri yüksek teknoloji ile üretilmiş ısı yalıtım malzemeleridir ve yüksek performans sağlarlar. Uygulamanın başarılı olması, ısı kayıplarının engellenmesi ve konforlu yaşam alanları oluşturulması kullanılan malzemenin kalitesi ile doğru orantılıdır. Expert mantolama fiyatları bu kaliteye göre belirlenir ve uygulanır.

Expert Taş Yünü Levha Özellikleri

Expert taş yünü ısı yalıtım levhaları, düşük ısı yalıtım iletkenlik özelliğine sahiptir. Isının soğuk ortama geçişini engeller. Lifli bir yapıya sahip olan taş yünü levhalar ses yalıtım özelliğine de sahiptir. Yanmazlık özelliğine sahip olan bu levhalar tüm cephelerde kullanılabilir. Aynı zamanda giydirme levhaları kullanılarak da ısı, ses ve yangın yalıtım sağlanabilir. Üretiminde doğal bazalt taşı kullanılan taş yünü levhalar, ekolojik ürünlerdir  ve çevre dostudur.

Expert EPS Isı Yalıtım Levha Özellikleri

Expert EPS ısı yalıtım levhalarının ısı iletkenlik katsayısı çok düşüktür. Yüksek su buharı geçirgenlik özelliği bu levhaların kullanıldığı binalarda nem, küf ve yosun oluşmaz. Mekanik yüklemelere dayanıklılık düzeyi çok yüksektir. Genleşme, büzüşme ve duvarların çalışmasına bağlı olarak ortaya çıkan çatlama, dökülme, şekil değiştirme vb. problemler Expert EPS ısı yalıtım levhalarında görülmez.

Expert XPS Isı Yalıtım Levha Özellikleri

Isı iletkenlik katsayısı düşük olan Expert XPS ısı yalıtım levhaları, su iticilik özelliğine sahiptir. Bina yüzeyinde üstün koruma sağlayan XPS yalıtım levhaları, darbelere ve mekanik yüklemelere dayanıklıdır.

Expert serisi Filli Boya mantolama malzemeleri yüksek performans sağlayan ürünlerdir. Yüksek performans sunan Expert mantolama fiyatları uygulama yapılan yüzeyin genişliği dikkate alınarak hesaplanır.

Expert Mantolama Farkı Nedir?

Bir çok farklı marka ve elbette farklı teknoloji ile yalıtım yaptırabilirsiniz. Sizin de daha önce araştırdığınız üzre gerek materyal gerekse işçilik bakımından tercih edebileceğiniz mantolama seçenekleri söz konusudur. Ancak bu uygulamalar size beklediğiniz sonucu sunmayabilir. Biz uzun yıllardır sektörde uygulama gerçekleştiren bir izolasyon firması olarak size uygun fiyatların daha ötesinde, beklentilerinizi karşılayan yalıtım hizmetini sunarız.

Expert Mantolama Fiyatları bu nedenle herkes için olduğu gibi sizin için de önemlidir. Oldukça yüksek standartları ile firmamızın vizyonuna uygun biçimde size maksimum verimlilik koşullarını sunabilen Expert Mantolama uygulamaları tam anlamıyla başarılı sonuçlar elde edebilmeniz bakımından, diğer uygulamaların birçoğundan daha efektiftir. Bu nedenle bu uygulama yaygın biçimde tercih edilir.

Kale Yapı Konforunuzu Sağlar

Biz de size sunduğumuz uygun Expert Mantolama Fiyatları seviyesi ile birlikte, yüksek kaliteli işçilik sunumumuz ile kaliteye en kolay biçimde ulaşabilmenizi sağlarız. Gerek müstakil yapılar, gerekse apartmanlar için bu uygulama, benzersiz bir çözümdür demek yanlış olmaz. Şimdi bize ulaşarak, siz de en iyi çözümlere ulaşabilirsiniz. Firmamız yılın her döneminde hizmet vermektedir.

Unutmayın. Kalite, fiyatlar ile doğrudan ilişkilidir. Çok düşük standartlarda iş üreten firmaların fiyatları da doğal olarak düşük olaraktır. Burada bir çok faktörden bahsedilebilir. Genel olarak materyal maliyetleri bu durumu etkiler ki, biz size kalite ile birlikte uygun fiyatları sunarız.

Bize şimdi ulaşın, Expert Mantolama Fiyatları noktasında elde edebileceğiniz en uygun seviyeye ulaşın. Bu noktada uzman ekibimiz sizi detaylı biçimde bilgilendiriyor ve nitelik bakımından en uygun çözüme ulaşabilmenizi sağlıyor olacaktır. Bizim işimiz; sizin en uygun sonuca ulaşmanızı sağlamaktır. Bunun için ne gerekiyorsa, en iyi şekilde yapıyor olacağız.