Nippon Paint

HAKKIMIZDA

NIPPSEA Grubu, Nippon Paint ürünleri yaratıyor. Asya’nın dört bir yanına 70’den fazla NIPSEA şirketi ile müşterilerinin her topluluktaki yerel içeriğini anlayın. Her şirket çeşitliliği benimser ve güçlü bir Pan-Asya merkezli ile birlikte çalışır.

NIPSEA Group’un Singapur’daki genel merkezi ile 17 coğrafi olarak 80 üretim tesisi ve operasyonu ile 23.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır ve üretimden müşteri memnuniyetine kadar.

Daha yaygın olarak Asya’da Nippon Paint olarak bilinen insanlar, adı kaliteye ve en üst düzey yeniliklere adanmışlıkla ilişkiyorlar. Sıradışı müşteri hizmetleri ve çığır açan ürünler ile NIPSEA Grubu, boya ve kaplama endüstrisinin manzarasının değiştirilmesine öncülük içindir.

ASYA PASİFİKİNDE  GÜÇLÜ BÜYÜME

NIPSEA Grubu, Singapur, Çin, Hong Kong, Malezya, Vietnam, Güney Kore, Tayland, Tayvan, Hindistan, Pakistan, Sri Lanka, Bangladeş, Filipinler, Endonezya ve Orta Doğu dahil olmak üzere toplam 16 ülke ve bölgeeye yayıldı ve tarihi. Mimari, otomotiv, endüstriyel, denizcilik, O&G, endüstriyel müşteriler için en iyi kaplama ve çözüm ortağı oldu; dünyadaki milyonlarca aileye renk trendleriyle sevinç ve mutluluk getiriyor.

NIPSEA Grubu, Asya Pasifik bölgesinde baskın kaplama altında bunların biri olmak için sürdürmüş ve sağlamlaştırmıştır. NIPSEA Grubu, 50 yılı aşkın bir büyüme bölgesi Asya Pasifik bölgesinde 61’den fazla üretim tesisi ve operasyonu kur.

Nippon Paint’in 1881 yılında Tokyo’da Moteki Jujiro tarafından kuruldu ve şu anda Asya’nın en büyük kaplama altındaydı. Şirket Japonya’daki ilk boya tesisine öncülük etti. 20. yüzyılın ikinci yarısında yurtdışında üretim tesisleri hızlı bir şekilde yer değiştirmesi oldu ve bunun 21. yüzyılda büyümesi bekleniyor. Nippon Paint, 1962’de Singapur ortak girişimini kurarken küreselleşmeye doğru ilk adımını attı. Nippon Paint Holdings Co.Ltd  , 1962’den beri merkezi Asya’da bulunan ilk Nippon Boya fabrikasının Singapur’da bulunan NIPSEA Grubu’nda stratejik bir hissedar. inşa edilmiş.

NIPSEA Grubu * resmi olarak Nippon Boya Holdings’in bir yan kuruluşudur.

* PT Nippon Boya Endonezya hariç

 

Kaynak: https://www.nipponpaint.com/company-overview/

Call Now ButtonHemen Teklif Alın
Open chat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by